Seznam produktů značky Cobra Golf

Zančka Cobra Golf byla založena v roce 1973 amatérským šampiónem Thomasem Crow a rychle se odlišila od ostatních a se stala jedním z prvních výrobců, hybridních holí. Mezi nejslavnější profesionální hráče, kteří hraji přávě s tout značkou holí jsou např. Rickie Fowler a Ian Poulter.

Zajímavostí je, že v roce 2010 byla společnost Cobra prodána sportovnímu gigantovi PUMA a okamžitě spojili své síly. Společně tvoří značku, jenž posyktuje svým zákazníkům vynikající výrobky, které jsou jedinečné a svěží.

Zančka Cobra Golf byla založena v roce 1973 amatérským šampiónem Thomasem Crow a rychle se odlišila od ostatních a se stala jedním z prvních výrobců, hybridních holí. Mezi nejslavnější profesionální hráče, kteří hraji přávě s tout značkou holí jsou např. Rickie Fowler a Ian Poulter.

Zajímavostí je, že v roce 2010 byla společnost Cobra prodána sportovnímu gigantovi PUMA a okamžitě spojili své síly. Společně tvoří značku, jenž posyktuje svým zákazníkům vynikající výrobky, které jsou jedinečné a svěží.