Značky

 • Adams Golf

  Adams Golf

  V roce 1987 Barney Adams založil Adams Golf a rychle využil své odborné znalosti a lásku hry jménem GOLF k vybudovat jedné z nejúspěšnějších golfových značek, respektované po celém světě amatéry a profesionály.

 • Adidas Golf

  Adidas Golf

  Značka Adidas Golf poskytuje vysoce specializovanou obuv a oblečení pro všechny myslitelné podnímky. Testovány světovou elitou pro zvýšení výkonnosti, potenciálu a dosažení vyšší úrovně. Adidas Golf je moderní doplněk pro soutěžní sportovce. 

 • Aldila

  Aldila

  Aldila

 • Ashworth

  Ashworth

  Značka Ashworth se pyšní sou golfovou exkluzivitou. Převzetím loga '’ Vše co dělíme je Golf ‘’ se značka zavazuje k porozumění co golfista žádá, potřebuje a očekává od svého oblečení. Vytváří módu, která je hluboce zakořeněna v golfové hře. 

 • BagBoy

  BagBoy

  BagBoy je americká značka založena roku 1945. Tato značka se stala velice rychle vyhledávanou mezi golfisty po celém světě. Především pro svou kvalitu a patentovaným vzorům. 

 • Ben Sayers

  Ben Sayers

  Ben Sayers je jedna z nejstarších založených značek na světě. Dnes vyrábí řadu vysoce kvalitních holí, golfové bagy a příslušenství a poskytuje je na celém světě

 • Big Max

  Big Max

  Značka Big Max, založena v roce 1997 je evropskou jedničkou v oblasti golfových vozíků. Po úspěšněm představení tříkolečkových vozíků se teď firma zaměřuje na získání i světového prvenství v této oblasti. A to především díky nejnovějším technologiím v produktovém designu, se silným důrazem na kvalitu i funkčnost. 

 • Bionic

  Bionic

  Navrženo ortopedickými odborníky se zaměřením na ruce. Bionic golfové rukavice nabízí ergonomickou technologii která je zcela unikátní. Prostřednictvím patentových prvků a materiálů nejvyšší kvality budete mít komfort druhé kůže s větší upínací silou a dlouhou životnost, která vydrží. 

 • Brand Fusion

  Brand Fusion

  Brand Fusion International je jedním z předních golfových velkoobchodních firem v Evropě, s jejich rozsáhlým sortimentem, logistikou a zákaznickým centrem jde od úspěchu k úspěchu. 

 • Bridgestone Golf

  Bridgestone Golf

  Společnost byla založena v roce 1931. Bridgestone vždy řídí filozofií svého zakladatele "sloužit společnosti s vynikající kvalitou." V průběhu let se společnost stala špičkovou i v golfu.

 • Bushnell Golf

  Bushnell Golf

  Bushnell Golf začal propagovat svůj laserový dálkoměr v roce 1995 a byl v popředí jeho vývoje technologie. Značka je v současné době nejvíce populární na obou USA PGA a European Tour. Se silným důrazem na nejnovější technologický pokrok, Bushnell Golf je lídrem v designu a inovací.

 • Caddytek
 • Callaway

  Callaway

  Callaway Golf byl historicky lídrem v golfovém průmyslu. V průběhu tří desetiletí se společnost Callaway stala jedním z největších hráčů jak mezi amatérskými tak i mezi profesionální golfisty.

  Mezi největší hvězdy zastupující tuto značku patří americký golfový profesionál Phil Mickelson.

  Golfové hole Callaway jsou základem PGA Tour na americkém půdě, ale i na té evropské. A a to z prostého důvodu; nabízejí bezkonkurenční přesnost a důslednost pro golfisty všech kategorií.

 • Calvin Klein Golf

  Calvin Klein Golf

  Značka Calvin Klein je jedním z předních výrobců oděvního průmyslu. Známá je také svými marketingových studiemi po celém na světě. Navrhuje a prodává dámské a pánské značkové kolekce oblečení a řadu dalších produktů, včetně nové golfové řady.

  Kolekce zůstávají vysoce módní, navíc minimalisticky promyšlené střihy pčidávají do golfového průmyslu něco nového, což je vysove atraktivní a praktické.

  Mnoho golfistů, kteří jednou obléknou Calvin Klein módu již nechtějí nic jiného.

 • Champ Spikes

  Champ Spikes

  Od roku 1931 CHAMP a MacNeill Engineering rozvíjeli své koncepty výrobku a snažili se je doručit po celém světě. Jsou velmi populární pro širokou škálou golfových bot a golfových spiků.

 • Cleveland Golf

  Cleveland Golf

  Od roku 1979 byl Cleveland Golf v čele inovací technologií a designu. Společnost byla založena Rogerem Clevelandem. Začala produkovat vynikající repliky klasických golfových holí z roku 1940 a 1950.

  Rychle obrátila svou pozornost na projektování nových holí a vytvořila si silnou reputaci v oblastí výroby výroby golfových wedge, které používají hráči na PGA Tour.

 • Clicgear

  Clicgear

  Clicgear je společnost se sídlem v Hong Kongu, která navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní a inovativní sportovní výrobky pro aktivní lidi. Všechny výrobky jsou vyráběny ve vyhrazené Clicgear továrně. Hlavní designer společnosti Kevin Kimberly pracuje jako průmyslový designér pro více než 16 let a jeho kvalitní práce se odráží ve spokojenosti zákazníků.

 • Cobra Golf

  Cobra Golf

  Zančka Cobra Golf byla založena v roce 1973 amatérským šampiónem Thomasem Crow a rychle se odlišila od ostatních a se stala jedním z prvních výrobců, hybridních holí. Mezi nejslavnější profesionální hráče, kteří hraji přávě s tout značkou holí jsou např. Rickie Fowler a Ian Poulter.

  Zajímavostí je, že v roce 2010 byla společnost Cobra prodána sportovnímu gigantovi PUMA a okamžitě spojili své síly. Společně tvoří značku, jenž posyktuje svým zákazníkům vynikající výrobky, které jsou jedinečné a svěží.

 • Colin Montgomerie

  Colin Montgomerie

  Skotský profesionální golfista Colin Montgomerie je považován za jednoho z nejlepších hráčů všech dob. Vyhrál 31 turnajů European Tour v kariéře. Nyní představuje vlastní značku - Colin Montgomerie - jenž se zabývá hlavně golfovými dárky a doplňky.

 • Cross

  Cross

  Cross Sportswear je značka, která se snaží přinést na golf osobitý skandinávsk styl. Vyniká špičkovou technologií, takže se můžete cítí v pohodlí i během děštivých dnů na golfu.

 • Cypress Point

  Cypress Point

  Cypress Point, klasika, přesto elegantní, dobře koordinovaný sortiment golfového oblečení.

  Skládá se z kompletního sortimentu oblečení a vodě odolných (waterproof) kusů vyrobených z nejlepších tkanin. Cypress Point se stává sezónu od sezony více populární mezi náročnými golfisty.

 • Daily Sports

  Daily Sports

  Daily Sports je švédská oděvní společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává po celém světě sportovní oblečení pro ženy. Tato značka byla založena v roce 1995 se sídlem v Tulegatan ve Stockholmu.

 • Daphnes

  Daphnes

  Daphnes Golf se specializujeme na tvorbu headcoverů na golfové hole, včetně driverů a hybridů. Jejich široká produktová řad, extravagantnost a tvůrčí styl dovedly Daphnes do popředí na světových trzích v tomto segmentu.

 • Druh Belts & Buckles

  Druh Belts & Buckles

  Druh Belts & Buckles je společnost angličana Simona Hurda, který byl známý jako Hurdy jak na evropských tak na asijských tůrách. Vinikal především výraznými a barevnými klobouky, které si oblékal. Nyní je však známý pro jeho stylové řady pásků.

 • Duca Del Cosma
 • Ecco

  Ecco

  Ecco je přední světová značka pocházející z Dánska. Jejich čtyři tečky symbolizují pevný základ Ecco, což je kvatila, pohodlí, technologie a styl. Ecco obuv je nejlepší volba nejen pro váš styl, ale především pro pohodlí a stabilitu, které jsou během golfových výkonů tak ceněné vlastnosti. 

 • FizGolf

  FizGolf

  FizGolf

 • FootJoy

  FootJoy

  Společnost pevně věří v navrhování výrobků pro maximální komfort a výkon a zároveň pokračují v posilování tradice své dlouholeté značky.

  FootJoy reprezentují nejlepší hráči světa, včetně Adama Scotta, Bubba Watson a Lee Westwood. 

 • Fujikura

  Fujikura

  Fujikura

 • G/FORE

  G/FORE

  Poháněno a navrženo zakladatelem Mossimem Giannullim, jeho láska ke golfu a zkušenosti v módě vyústili k vytvoření G/FORE, kombinující styl a funkci ve svých luxusních a poutavých produktech. Vyrobeno z těch nejlepších materiálů, otestováno na hřišti profesionály i amatéry. Produkty G/FORE přináší do světa golfu osobitost, nový rozměr, hravost a barvy s důrazem na vytříbenou eleganci. G/FORE produkty uctívají golfovou historii, zatímco pohlíží na slibnou budoucnost našeho sportu.

  Módní návrhář a vášnivý golfista Mossimo Giannulli založil miliardovou módní společnost Mossimo Inc. v roce 1987 a získal jako vůbec první exkluzivní distribuční právo s gigantem Target Stores v roce 2000. Podílel se také na vybudování celosvětově známé značky Paul Frank.

 • Galvin Green

  Galvin Green

  Galvin Green je přední britská a skandinávská čistě golfová značka, kterou vytvořili golfisté pro golfisty. Jejich oblečení je vysoce výkonné a stylové, nenechají žádného golfistu chladným. 

 • Garmin

  Garmin

  Garmin GPS golfové hodinky ,od světového výrobce SatNav, vám pomohou dívat se na hru ze zcela nové úrovně. 

 • Glenmuir

  Glenmuir

  Glenmuir si vybudovala pozici jedné z nejprestižnějších a nejúspěšnějších značek pro golf a volný čas. Od Ryder Cup tymu až po klubové hráče po celém světě, Glenmuir obléká hráče na všech úrovních. 

 • Gokart Electric Trolleys

  Gokart Electric Trolleys

  GoKart je značka, která se nikdy nespokojí pouze s jedním designem, ale bude vytvářet stále nové a snažit se dosáhnout dokonalosti. Již 25 let na thnu přináší stále nové golfové vozíky. V poslední době především se zaměřením na vozíky elektrické. 

 • Golf Pride

  Golf Pride

  Golf Pride byl založen v roce 1949 Thomasem Fawickfromem v Clevelandu ve státě Ohio. Měl představu, že kaučukový grip bude lepší alternativou ke gripu z kůže, který se v té době používal. Velký průlom přišel v roce 1955, kdy mnoho výrobců přešlo z kůže na gumových gripy.

  Dnes se Golf Pride může pochlubit 80-90% využitím na téměř každé úrovni, jak amatérské tak profesionání.

  Jednoduše řečeno Golf Pride je #1.

 • GolfBuddy

  GolfBuddy

  GolfBuddy je osvědčeným lídrem a inovátorem v golfovém průmyslu s GPS. Nachází po celém světě, se věnuje zlepšování skóre a požitku ze hry pro hráče všech úrovní.

  Každý dálkoměr GolfBuddy GPS  je nabitý funkcemi, které jsou v souladu s pravidly golfu (USGA a R&A), a které se týkají výhradně jejich výrobků samotných.

 • GOLFIQ
 • Green Lamb
 • Greg Norman
 • Helly Hansen
 • HIRZL

  HIRZL

  Výrobce kvalitních a vodě odolných golfových rukavic, to je HIRZL.

 • Honma
 • Island Green

  Island Green

  Kolekce značky Island Green se skládá z funkčních, technických a neformálních oděvů jak pro muže tak pro ženy. Vyniká především vysokou kvalitou, která umožňuje uspokojit všechny úrovně hráčů a hráček.

 • Izzo Golf

  Izzo Golf

  Izzo zná golf. Izzo je golf. Izzo nemá nic, pouze golf.

  Izzo je zaměřeno pouze jen na jednu věc - poskytovat kreativní řešení problémů, které obtěžují každého golfistu.

  Izzo Golf nabízí brašny, tréninkové pomůcky, golfové GPS a další.

 • Kasco

  Kasco

  Kasco

 • Lacoste

  Lacoste

  Lacoste, francouzská společnost která byla založena v roce 1933. Jedná se především ooděvní společnost, která se specializuje na oblečení, boty, hodinkysluneční brýle a mnoho dalších.

 • Lamkin

  Lamkin

  Společnost byla založena v roce 1925 Elver B. Lamkin, což je prvním výrobcem gripů pro golfové hole. V počátcích své výroby používali jako materiál kůži. Až po roce 1963, uvedli na trh svůj první hybridní grip z pryže. V roce 1980 se začli používat syntetické materiály, ke zlepšení pocitu z držení hole, ale především kvůli odolnosti.

 • Longridge

  Longridge

  Longridge Golf je Bristká golfová společnost, jenž dodává a vyrábí širokou škálu golfových doplňků. Pokud budete něco potřebovat, je pravděpodobné, že přávě Longridge to dělá.

 • Loudmouth

  Loudmouth

  Loudmouth

  Všichni jsme vyrostli sledováním Johnna Millera v jeho šokujících červených kalhotách s bílým páskem nebo Jacka Nicklause hrajícího v jeho kostkovaných kalhotách.

  Ale když přišel náš čas, na výběr byly pouze barvy jako khaki, šedá či černá. Kam se ztratila ta zábava?

  Zakladatel společnosti LOUDMOUTH Scott Woodworth vzal věci do vlastních rukou, a to doslova.

  Když za ním během hry začali chodit lidé a ptali se ho, kde koupil tak skvělé golfové kalhoty, uvědomil si, že se v tom skrývá obchodní potenicál. 

  Jeho heslo zní: "Play LOUD"

 • Lyle & Scott

  Lyle & Scott

  Společnost Lyle & Scott byl založena roku 1874 ve Skotsku pány William Lyle a Walter Scott. Rychle získala podporu hráčů, jako byli Tony Jacklin, Gary Player a Greg Norman, Bob Hope nebo Ronnie Corbett.

  Značka byla obnovena v roce 2003, kdy řada televizních osobností, jako je Tim Lovejoy, Dermot O'Leary a Max Rushden, začala nosit právě tuto značku.

 • Lynx Golf

  Lynx Golf

  Lynx Golf

 • MacGregor Golf

  MacGregor Golf

  Společnost byl založena v roce 1897. MacGregor Golf je jedním z nejstarších golfových společností na světě, s bohatým kulturním dědictvím, prověřený v oblasti inovací, včetně rekordních 59 Major PGA Tour vítězství.

  Společnost byla založena ve státě Ohio, Edwardem Canbym. MacGregor se vyvinul z výroby dřevěných holí až po první kompletní sadu želez s ocelovými šafty.

 • Masters Golf

  Masters Golf

  Masters Golf je jedním z nejpopulárnějších a nejprodávanějších značek v Evropě, ale mnozí lidé o tom neví.

  Masters Golf dodává na golfový trh ve Velké Británii a Evropě.

 • MD Golf

  MD Golf

  MD Golf byla založena v roce 1999, s posláním, že jsou schopni nabídnout technicky pokročilé produkty, kvalitní komponenty a za cenu, která je cenově dostupné pro většinu golfistů.

 • Mizuno Golf

  Mizuno Golf

  Před více než sto lety Rihachi Mizuno založil společnost Mizuno Bros Ltd. a začala vyrábět sportovní dresy a baseballové rukavice. O tři desetiletí později se zrodila divize Mizuno Golf, která začala výrabět golfové hole. Oblíbené u mnoha minulých i současných hráčů na Tour, včetně bývalé jedničky světového golfu Luka Donalda nebo vítežky turnaje The Open Champion, Stacey Lewis.

 • MKids

  MKids

  Značka MKids Golf se zaměřuje výhradně na dětské vybavení pro malé golfisty. Tato značka nabízí široké spektrum kvalitního dětského vybavení pro děti od 4 do 14 let, které se může pochlubit těmi nejvýkonostnějšími prvky! Mezi ty patří například dětské golfové hole s prémiovými shafty Grafalloy s tourovými gripy Lamkin přispůsobené přesně na míru dětskému švihu.

 • Moon Socks

  Moon Socks

  Značka Moon Socks, vyrábí originální ponožky. Jejcih design je jedinečný, protože návrhy si tvoří sami a také spolupracují se Slovenskými umělcemi jako např. Marek Mráz, který navrhl design pro kolekci bavlněných ponožek s digitálním potiskem. Na výběr jsou různé barevné varianty a vrozy jako ženy tak pro může.

 • Motocaddy

  Motocaddy

  Společnost Motocaddy byla založena v roce 2004 a se snaží přinášet tu nejvyšší kvalitu, styl a spolehlivost v oblasti elektrických golfových vozíků.

 • Nex Belt

  Nex Belt

  Společnost Nexbelt byla založena v roce 2011. Její předností je, že všechny jejich výrobky (golfové pásky) nemají žádnou díru ("no holes" technologie), která tak umožnují měnit velikost pasu dle potřeby.

  Kombinuje vysoce kvalitní materiály s možností kombinace designu. Značce Golf Belt se podařilo vybudovat silnou pozici na trhu a získává tak silnou podporu od profesionálních golfistů jakou jsou například Jim Furyk a Kevin Na.

 • Nike Golf

  Nike Golf

  Nike je bezesporu největší sportovní společností. Je to fenomén.

  Tiger Woods a Nike patří neomyslitelně k sobě. V lednu 2013 společnost Nike posílila svůj tým o hráče jménem Rory McIlroy. Přes 50 let své historie šla Nike od úspěchu k úspěchu. Nová a vzrušující kombinace Woods a McIlroy se dostává Nike do čela golfových technologií a inovací. 

  Pořiďte si stejné hole a vybavení jako mají vaši oblíbení golfisté.

 • Nikon

  Nikon

  Nikon vyrábí nejlepších dálkoměry a GPS zařízení jak ve světě golfu, tak v ostatních odvětvích. 

  V jejich nabdce naleznete nejenom optické přístroje, ale i laserové, jejichž technologie patří mezi nejlepší na trhu.

 • Oakley

  Oakley

  Jim Jannard založil spolenčnost Oakley v roce 1975 s rozpočtem pouhých 300 dolarů a s jednoduchým konceptem - vyrábět produkty, které fungují lépe a vypadají lépe, než cokoli jiného na trhu.

  Firmu pojmenoval podle svého psa, Oakley, značka začala prodávat nový druh motocyklových rukojetí.

  Mezi známé hráče, kteří jsou spjati s touto značkou patří Bubba Watson či dříve oblékaný do této značky Rory McIlroy.

 • Odlo

  Odlo

  ODLO je vynálezcem funkčního sportovního prádla. Je předním švýcarským výrobcem sportovního funkčního prádla s dlouhou rodinnou tradicí držící vysoký styl kvality. Jako technologický lídr ODLO vyrábí to nejlepší funkční oblečení pro všechny ty, kteří milují sport - za každého počasí a v jakékoliv intenzitě. ODLO Vám zajistí nejen dokonalý zevnějšek, ale zaručí, že vaše tělo se bude cítit komfortně po celou dobu Vaší sportovní aktivity.

 • Odyssey

  Odyssey

  Odyssey je číslo 1 v oblasti patrů (putter), jsou známi na světě.

  V roce 2013 s nimi hráči vyhráli všechy čtyři Majour turnaje na okruhu PGA Tour.

  Od doby co společnost Odyssey vyprodukovala svůj první patr v roce 1991 uplynulo již hodně let, ale nejnovější konstrukční technologie je stále drží na špici trhu s golfovými patry.

 • Ogio Golf

  Ogio Golf

  Od skromných začátků se Ogio stalo fenoménem v oblasti golfových bagů, tašek, zavadel a batohů.

  Díky inovativní řadě golfových bagů s nadbytkem zajímavých funkcí, se OGIO pevně zakořenilo na thu s golfovými potřebami. Tato špičková firma má jedinešné designy bagů, tašek, brašen a batohů. Pokud se vám nedaří najít konkrétní položku od tohoto výrobce, kontaktujte nás prosím s podrobnostmi o modelu, pomůžeme vám ho objednat.

 • Original Penguin

  Original Penguin

  Oblečení této značky obléká hráč PGA Tour Cameron Smith

 • Oscar Jacobson

  Oscar Jacobson

  Oscar Jacobson je premiérová golfová značka. Představuje styl, osobnost a dědictví. Rovněž nabízí identitu pro stylové muže, kteří se odváží mít vlastní styl - bez ohledu na věk.

  Oscar Jacobson je jasnou volbou pro mnoho profesionálních golfistů, nejenom pro svůj elegantní styl.

 • Ostatní
 • OUUL
 • Park Golf Clubu Ostrava

  Park Golf Clubu Ostrava

  Park Golf Clubu Ostrava

 • PGA Tour

  PGA Tour

  PGA Tour je jednou z nejvíce respektovaných organizací v golfovém světě. Hostí řadu zajímavých a monumentálních turnajů. Byla založena v roce 1929 a stala se hostitelem turné pro nejlepší hráče na světě. Podívejte se na produkty této značky.

 • Ping

  Ping

  PING je v Evropě vedoucí golfovou značkou oblečení pro muže, ženy a juniory. Kombinace zářivých barev s krásnými střihy, vede k jedné z nejvyhledávanějších kolekcí golfového oblečení. 

  Nabídka značky Ping zahrnuje 100% nepromokavé bundy a kalhoty, trička, podvlíkací prádlo a mnoho doplňků.

 • Pinnacle

  Pinnacle

  Výrobce golfových míčků, to je Pinnacle.

 • PowaKaddy

  PowaKaddy

  Od roku 1983 si PowaKaddy drží vedoucí postavení na trhu s elektrickými golfovými vozíky. Jední se o nejprodávanější značkou ve více než 50 zemích, to je jméno, kterému můžete důvěřovat.

 • PowerBilt

  PowerBilt

  Golfové sety jak pro pány, tak pro dámy. Vynikající poměr cena výkon.

 • Premier League Golf

  Premier League Golf

  Reklamní předměty známých fotbalových anglických klubů.

 • Pride GolfTee

  Pride GolfTee

  Amerciký výrobce golfových týček.

 • Project X

  Project X

  Project X

 • Proquip

  Proquip

  ProQuip je Skotskou golfovou značkou a zároveň světovým leaderem ve výrobě funkčního golfového oblečení do deště a větru. 

  První produkty byly navrženy na základě pozorování přírody – obtékáním vody kolem kachního peří. Z jednoduchého hydrofilního jevu se v roce 1980 zrodila značka ProQuip, která je díky svým mimořádným funkčním vlastnostem považována za jedno z nejkvalitnějších oblečení v golfovém Světě, odolné vůči všem povětrnostním podmínkám.

 • Puma

  Puma

  Puma

  Puma byla založená v roce 1948. Tato sportovní značka sponzoruje širokou škálu sportů. 

  V roce 2010 PUMA získala golfového výrobce Cobra Golf a tvoří tak spolu novou a vzrušující značku, PUMA Golf. Puma našla loajální a úspěšnou skupinu velvyslanců, kteří ji reprezentují na tour, včetně Ricky Fowler, Jonas Blixt, Lexi Thompson a Anna Nordqvist.

 • PXG

  PXG

 • Regatta

  Regatta

  Golfové oblečení za nejlepší cenu.

 • Royal & Awesome

  Royal & Awesome

  R&A

  Golf je o zábavě a v kombinaci s tou nejvyšší kvalitou dává dohromady módní a lehce extravagentní značku golfového oblečení Royal & Awesome.

  Všechny produkty této značky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny, jsou prodyšné, pohodlné.

  Golfové kalhoty Royal & Awesom mají tee držáky a další vychytávky.

 • Scotty Cameron

  Scotty Cameron

  Scotty Cameron vyrábí od roku 1990 špičkové golfové patry pro společnosti, včetně Titleist, Cleveland, Maxfli a Mizuno.

  Po prokázání kvality a designu svých golfových patrů v roce 1994 Scotty Cameron spojila své síly se společností Acushnet (Titleist a Footjoy).

 • Second Chance

  Second Chance

  Second Chance

 • Skechers Golf Shoes

  Skechers Golf Shoes

  Během posledních dvou desetiletí se Skechers se stala světovým lídrem v oboru lifestylové obuvi a také vysoce výkonnýho obuvnického průmyslu.

 • SKLZ

  SKLZ

  SKLZ nově definují kategorii tréninkových pomůcek. Ve spolupráci s Rickem Smithem na palubě, vyvinuli řadu tréninkových pomůcek, které vám pomohou se všemi částmi hry.

  Navštivte sekci SKLZ s tréninkovými pomůckami a uvidíte nejnovější pomůcky, které vám pomohou dostat své handicapy dolů.

 • SkyCaddie

  SkyCaddie

  SkyCaddie

 • SmellWell

  SmellWell

  SmellWell je skvělým řešením pro jejich univerzální využití při odstraňování zápachu a vlhkosti nejen z golfových bot (obuvi všeho druhu), ale i sportovní výstroje, batohů a pod.

 • SNAG

  SNAG

  Výrobce golfových pomůcek pro děti. SNAG golf je velice populární u dětí v předškolním věku.

 • SoftSpikes

  SoftSpikes

  SoftSpikes je výrobce golfových spiků a dalších golfových doplňků.

 • Srixon

  Srixon

  Srixon je 4. největší golfový společnost na světě. Od roku 1930 vyrábí golfové hole, míčky a další golfové vybavení. Značka začala dodávat své produkty do společnosti Dunlop Slazenger Group v roce 1980 a v roce 1990 produkoval Srixon jejich míčky Maxfli Balata HT.

 • Stance
 • Stewart Golf

  Stewart Golf

  Stewart Golf byla založena Royem Stewartem, jeho synem Rossem a vnukem Marekem v roce 1999 po boku talentovaných konstruktérů.

 • Stromberg

  Stromberg

  Společnost Stromberg  byla založena v roce 1977 jako výrobce oděvů, která byla zaměřena na vyrobu pánského oblečení.

 • Stuburt

  Stuburt

  Založeno v roce 1860 dvěma ševci. Stuburt je úspěšnou společností působící v různých sportovních oblastech, včetně jachtingu, bruslení, fotbalu a golfu.

  Společnost šla od úspěchu k úspěchu v minulém století. Vytvořila prosperující sbírku golfových boty a oblečení. V roce 1980 se značka začala vyrábět golfové boty, s Tonym Jacklinem.

 • Sun Mountain

  Sun Mountain

  Od svého vzniku v roce 1984 byla Sun Mountain v popředí technologií a inovací golfových bagů. 

  Tato značka úosouvá hranice a vyvolává řešení mnoha problémů, kterým čelí současný golfista. Lehké golfové bagy, ještě lehčí a jednodušší použití jsou charakteristickými znaky.

 • Sunderland Of Scotland

  Sunderland Of Scotland

  Heslem této společnosti je: "Never Weather Beaten"

  Sunderland of Scotland byla založena roku 1966, aby se stala předním hráčem v golfových bundách. Je uznávaná po celém golfovém světě pro vynikající kvalitu a spolehlivost. Jejich sortiment se skládá z nepromokavých bund a kalhot. Dále se také zabývá vývojem bud a kalhot odolných proti větru.

 • Sunice

  Sunice

  Výrobce outdorového oblečení na golf. Waterproof a wind-stopper technologie jsou součástí téměř každého produktu.

 • SuperSpeed Golf
 • SuperStroke

  SuperStroke

  SuperStroke byla poprvé představena v roce 2002, kdy zahájila prodej "FAT" gripu a od té doby se stal jedním z předních výrobců na trhu s gripy. Jejich sortiment je ideální pro všechny typy golfových holí od normálních velikostí, až po tzv. OVER SIZE a SUPER SIZE.

 • TaylorMade

  TaylorMade

  Společnost byla založena v roce 1979, TaylorMade Golf mise zůstala stejná pro více než tři desetiletí: vytvořit nejvýkonnější golfové produkty na světě.

  To co začalo s jedním, ale velice unikátním produktem, 12 stupňovým driverem z nerezové oceli, se stala nanárodní společnost jejichž produkty využívá více profesionálních golfistů, než jakéhokoli jiného výrobce v tomto odvětví.

 • The Simpsons

  The Simpsons

  The Simpsons

 • Titleist

  Titleist

  Jedna z nejstarších a nejrespektovanějších značek v golfovém průmyslu, to je Titleist. Golfové vybavení má zaslouženou pověst pro kvalitu a konzistenci. Titleist Pro V1 golfové míčky jsou nejpoužívanější golfové míčky na všech hlavních turnajích, a pevně zůstává jedním z nejlepších světových prodejců.

  Titleist je milován všemi profesionálními golfisty na celém světě. Titleist jsou však oblíbené i mezi amatéry. Unikátní konstrukční prvky driverů, fairway dřev a hybridních/záchranných holí, napomáhají tomu, aby byly velmi tolerantní na při špatných odpalech. To vše tvoří vynikajícího spojence pro golfisty všech úrovní.

 • TOMTOM

  TOMTOM

  TomTom umožňuje pohyb. A to pohyb správným směrem. Firma známá předevší jejich navigací a mapami přenáší svoje znalosti do golfu, a naviguje vás přímo do jamky. 

 • Trion:Z

  Trion:Z

  Trion:Z jsou pásky na ruku, které vám pomohou zlepšit vaši soustředěnost. produkty jsou vyrobeny ze záporně nabitých iontů aby vyrovnaly všechny ty pozitivní ionty které za celý den protkáváme a dodaly vám tak potřebnou rovnováhu. 

 • True Temper

  True Temper

  True Temper

 • Under Armour

  Under Armour

  Vše začalo jednoduchým plánem dělat špičková trička. Trička, která budou kompresní a zároveň budou odvádět nepříjemný pot, místo aby jej nasávala.

   
  Under Armour založil v roce 1996 bývalý hráč amerického fotbalu Marylandské Univerzity, Kevin Plank. Značka se stala tvůrcem sportovního oblečení - oblečení, které udržuje tělo sportovců nepřehřáté a suché, a to ať už při tréninku, nebo při zápase. I přesto, že Under Armour nabízí produkty určené pro muže, ženy a děti, má komplexní systém dělení, který je jasný a srozumitelný. Kolekce HeatGear je ideální, když je horko, ColdGear když je zima a AllSeasonGear když nejsou extrémní podmínky.

  Cílem Under Armour je nabídnout komukoli na světě špičkové produkty s námi vyvinutou strukturou látek, exkluzivními vlastnostmi odvodu potu a osvědčenými inovacemi. Každý produkt Under Armour dělá něco pro Tebe, dělá Tě lepším.

 • US Kids Golf

  US Kids Golf

  US Kids Golf je první značka zaměřující se přímo na děti. Díky lehkosti holí i správné délce je pro děti mnohem jednodušší a zábavnější hrát golf. 

 • UST Mamiya

  UST Mamiya

  UST Mamiya

 • Vega
 • Volvik

  Volvik

  Výrobce barevných golfových míčků

 • Wilson

  Wilson

  Společnost Wilson byla založena v roce 1914 a stala prvním výrobcem golfového vybavení. Již během prvního roku jim vysoké prodeje zajistily pověst předního výrobce, kterou si drží do dnes. 

  V roce 1950 vyvynuli nejrychlejší míč té doby, přesahoval až o 40% rychlost ostatních míču a stejně tak platí i dnes, míče Wilson jsou velmi kvalitní a mezi hráči díky svým schopnostem velice oblíbené. Stejně oblíbené jsou i Wilson řady holí. Zaměřují se jak na profesionální hráče, tak i amatéry. 

 • Winning Edge

  Winning Edge

  Winning Edge covery na golfové hole. 

 • XXIO

  XXIO

  XXIO je jedničkou s golfovým vybavením v Japonsku a také zažila velký úspěch v Koreji. Jakožto součást rodiny Dunlop, se momentálně snaží prosadit v Evropě a Americe.

  Známou tváří této značky na golf je bývalá světová jednička Inbee Park, která napomohla ke zvýšení pozornosti.

  Hlavním posláním společnosti XXIO je vyrábět golfové výrobky nejvyšší kvality a přiníášet lidem vášeň, radost a zábavu, který patří ke golfu. Společnost využívá high-tech technologie, např. technologii Digital Impact.

 • Yonex Golf

  Yonex Golf

  Po úspěchu při zavedení hliníku ve squashových a tenisových raketách je firma Yonex průkopníkem této technologie také ve výrobě golfových holí