Už Vám někdy došly síly na posledních dvou jamkách? Chcete to změnit a neztratit dobře rozehraný turnaj či skóre? Pak pro Vás máme golfové vozíky. V naší nabídce najdete vozíky elektrické, které mohou být dále rozšířeny o dálkové ovládání, ale také klasické tzv. PUSH golfové vozíky (např. Clicgear). Pokud chcete udělat radost svým dětem, pak jsou zde přichystány dětské golfové vozíky.

Golfové vozíky

Golfové vozíky

Elektrické golfové vozíky | GOLFIQ

Elektrické golfové vozíky

Elektrické golfové vozíky sloužící pro snažší a rychlejší pohyb na hřišti. Neplýtvajte silami a pořiďte si golfový vozík.Ušetří Vám to sílu, která se může na závěr Vaší golfové hry hodit. Trendem poslední doby jsou elektrické golfové vozíky na dálkové ovládání nebo klasické elektrické golfové vozíky.

Čtyřkolové golfové vozíky - golfové vozíky | GOLFIQ

Čtyřkolové golfové vozíky

Tříkolové golfové vozíky - golfové vozíky | GOLFIQ

Tříkolové golfové vozíky

Tříkolové golfové vozíky jsou velice oblíbeným produktem při volbě golfových vozíků. Nabízí lehké ovládaní a manipulaci. Zároveň jsou všechny vybavene brzdou, takže nemusíte mít strach, že by vám někam ujely.

Dvoukolové golfové vozíky - golfové vozíky | GOLFIQ

Dvoukolové golfové vozíky

Dvoukolové golfové vozíky jsou levnější variantou pro začínající golfisty a děti.

Dětské golfové vozíky - golfové vozíky | GOLFIQ

Dětské golfové vozíky

Dětské golfové vozíky jsou vhodně pro všechny věkové kategorie (7-14 let). Vyznačují se svou lehkostí a dobrou ovladatelností. Ušetří vašim dětem sílu na hřišti.

Příslušenství - golfové vozíky | GOLFIQ

Příslušenství

Golfový vozík vám pomůže, aby čas strávený na hřišti byl příjemnějším a pohodlnějším zážitkem. Naše široká nabídka golfových doplňků k vozíkům, vám pomůže získat cestovní tašky, kryty, držáky na deštníky, baterie a další.

Aktivní filtry