Filtrovat podle

Značka

Značka

Velikost

Velikost

Pohlaví

Pohlaví

Vlastnosti

Vlastnosti

Barva

Barva

Ke golfovému vybavení jisto jistě patří i golfové pásky, podvlíkací a spodní prádlo (první vrstva), sluneční brýle či ponožky, které na GOLFIQ.CZ naleznete mezi doplňky.

Doplňky

Doplňky

Spodní prádlo - Golfové oblečení | GOLFIQ

Spodní prádlo

Zachovejte svoje tělo během chladných jarních či podzimních dnů v teple. Využijte naši širokou nabídku podvlíkacího prádla, roláků a trik s dlouhým růkávem. Pro dámy jsou zde připraveny sportovní podprsenky na golf.  GOLFIQ nabízí světové značky kompresních trik a trik s technologií, jenž uchová vaše tělo v chladu během teplých letních dnů.

Pásky - Golfové oblečení | GOLFIQ

Pásky

Golfové pásky jsou určeny jak na hřiště, ale také mimo něj. Pásky v dnešní době neslouží pouze funkčností, ale i jako modní doplněk.

Ponožky - Golfové oblečení | GOLFIQ

Ponožky

Golfové ponožky jsou klíčovým bodem šatníku každého golfisty. Výběr páru ponožek, který vás udrží v teple během chladných dnů či dokáže vyhnat vlhkost během letních kol, je klíčovou složkou vašeho šatníku.

Sluneční brýle - Golfové oblečení | GOLFIQ

Sluneční brýle

Pokud vás baví hrát golf za slunečných dnů tak, sluneční brýle jsou klíčovým faktorem při zajištění vašeho pohodlí. V dnešní době sluneční brýle plní různé funkce, včetně polarizačních čoček a odstínů čoček, které přispívají ke zlepšení podmínek v průběhu vašeho golfového kola.

Aktivní filtry