Golfový míček je nezbytnou součástí vybavení každého golfisty. Avšek existuje mnoho variant a typů míčkou na golf. Některé balónky jsou určeny pro nácvik (trénink) a další jsou pro hraní na hřišti. Podívejte se na naši širokou škálu od tzv. lake balls (hrané míčky) až po moderní klasiku, jako je Titleist Pro V1.

Golfové míčky

Golfové míčky

Nové golfové míčky - golfové míčky | GOLFIQ

Nové míčky

Golfové míčky jsou pravděpodobně nejdůležitější části vybavení ve vašem golfovém bagu. Můžete je použít pro každou ránu a spolehnout se na ně, jak při dlouhé tak při krátké hře. Bez míčků nemůžete dokonce začít kolo.  Víte jaký typ míčku vyhovuje nejlépe vašemu stylu hry? Stačí si vybrat z naší široké nabídky na GOLFIQ.

Hrané golfové míčky - golfové míčky | GOLFIQ

Hrané míčky

Jste začátečník nebo strácíte často míčky? Nechce se vám utrácet vysoké částky za nové golfové míčky? Máme pro vás řešení. Na GOLFIQ nakoupíte za super ceny hrané golfové míčky. Balení se skládá ze značkových golfových míčků, které byly ztraceny ve vodních překážkách nebo lesích na golfových hřišťích po celém světě.

Tréninkové golfové míčky - golfové míčky | GOLFIQ

Tréninkové míčky

A cvičení se může stát drahým druhem zboží, když si chcete dát pár míčků na vaší zahradě nebo zapracovat na odpaly driverem na driving rangi. V této kategorii nejspíše nebudete potřebovat míčky té nejlepší značky pro váš nejlepší výkon. Lepší investicí je balík cvičních míčů. Cvičené míče jsou velmí lehké a nelétají tak daleko, tvořené ze dvou vrstev.

Aktivní filtry