Golfové hole

Katalog

Loft
Typ šaftu

Novinky

Slevy

Golfové hole

GOLFIQ nabízí široký sortiment špičkových golfových holí vhodné pro všechny typy hráčů. Naše hole jsou ideální pro někoho, kdo právě začal, nebo pro někoho kdo hraje několik let. Dodáváme také hole pro levorukého hráče, dále pak juniorské golfové hole a v neposlední řadě golfové hole pro dámy.

Nabízíme jak drivery (drivers), dřeva (fairway woods...

GOLFIQ nabízí široký sortiment špičkových golfových holí vhodné pro všechny typy hráčů. Naše hole jsou ideální pro někoho, kdo právě začal, nebo pro někoho kdo hraje několik let. Dodáváme také hole pro levorukého hráče, dále pak juniorské golfové hole a v neposlední řadě golfové hole pro dámy.

Nabízíme jak drivery (drivers), dřeva (fairway woods), hybridy (hybrids), železa (golf irons), patry (golf putters), wedge (golf wedges & chippers), ale také celé golfové sety (golf sets).

Výběr správného typu golfových holí spočívá především v:

Je velice důležité aby Vámi vybrané golfové hole seděli vaši výšce, síle a také stylu švihu. Proto je na začátku každého nákupu dobré se poradit s Vašim golfovým trenérem či kontaktovat GOLFIQ. Správný výběr golfových holí se potom projeví i na hrišti. Mezi klíčové faktory při výběru správných golfových holí se určitě řadí: velikost gripu, délka shaftu, loft nebo-li úhel, hlava hole apod.

GOLFIQ nabízí celou řadu světoznámých výrobců, mezi ktré patří NIKE GOLF, CALLAWAY, TITLEIST, TAYLOR MADE, COBRA, PING, SRIXON, WILSON, MIZUNO, ADAMS, ODYSSEY, BEN SAYERS, CLEVELAND, DUNLOP, MAC GREGOR, RAM, YONEX a další

Zobrazit

Golfové hole Počet produktů: 598

Podkategorie

 • Železa

  Golfová železa tvoří většinu holí v golfové bagu. Užití golfových želez je od odpalů z odpališt až po tzv. approach přihrávky do greenů.

  Jako u všech golfových holí, které Vám GOLFIQ nabízí se jedná o špičkové a moderní golfové hole všech světoznámých značek včetně Callaway, Mizuno, TaylorMade, Nike, Titleist, Cobra, Wilson, RAM, Cleveland a další.

  Nejlepší golfové železa lze obecně rozdělit do dvou hlavních kategorií.

  1. Žiletky nebo-li blades - poskytují větší cit a flexibilitu pro zkušeného hráče. Doporučeje se pro hřáče s HCP pod 10.
  2. Cavibty back železa - hlava hole je o něco větší než u žiletek, proto také dochazí k určitému odpuštění při nečistém zasáhnutí golfového balónku. Vhodné pro hráče s HCP mezi 15 - 36
  3. Oversize železa -  jdná se o hole se zvětšeným objemem hlavy hole, kdy těžiště je rozloženo po obvodu hlavy hole, což způsobuje velkou toleranci hole. Míček tak poletí rovně a neztratí vzdálenost, i když není zasažen čistě středem úderové plochy. V kombinaci s hybridy jsou tak oversize hole nejvhodnějšími pro začínající hráče a hráče s vysokým handicapem (HCP 36 - 54).

  Dlouhá železa
  Obecně lze jako dlouhá železa označit hole č. 1, 2, 3 a 4. Nejsou vhodné pro začánající a středně pokročilé golfisty (těmto se doporučuje volit buď hybridy nebo fairway dřeva kvůli lepší ovladatelnosti). Pokud se bavíme o dlouhých železech pak se jedná o rány letící do vzdálenosti 170 metrů a více. Železo č. 1 a 2 se dnes již téměř nepoužívá ani mezi profesionálními golfisty, existují však výjimky jako např. Tiger Woods, v jehož bagu železo č. 2 stále najdeme. Dlouhá železa mají delší shaft a nízký loft.

  Střední železa
  Jedná se o železa pro rány na vzdálenost mezi 120 – 170 metry mají č. 5, 6 a 7 najdete je v bagu většiny golfistů. Středními železy se hrají rány na green na většině tříparových jamek a na delších čtyřparových jamkách, jejich dobré ovládnutí je proto velmi důležité pro dosažení dobrého skóre. Průměrná vzdálenost, do které by si měl dobrý golfista středními železy přihrávat, je do 20 metrů od jamky.

  Krátká železa
  Nebo-li skórovací hole, které se používají pro přihrávku k jamce z kratších vzdáleností pod 120 metrů mají označení č. 8, 9, PW, GW (AW), SW a LW. Jejich ovládnutí je klíčem k dobré hře, když golfista ovládá hru krátkými železy, nemusí pak hrát přesné dlouhé rány, ale přesto můžete mít výborné výsledky. Krátká železa se vyznačují kratším shaftem a vysokým loftem, nejčastěji se používají také pro chip a pitch, tedy pro krátké přihrávky, kterými dobrý golfista atakuje jamku.

  Golfová sada běžného golfisty obsahuje železa č. 4, 5, 6, 7, 8, 9, PW, SW a hybridní hůl č. 3.

 • Drivery

  Golfové drivery - velice často skloňovaná a proklínaná golfová hůl. Driverem obvykle golfista otevírá svou golfovou rundu, tudíž je to první hůl, se kterou příjde do styku na golfovém hřišti. Měla by být součástí každého golfového bagu. Dnešní moderní technologie zaručuje hráčům snadný a dlouhý odpal. GOLFIQ nabází golfové drivery všech známých značek:  Nike, Callaway, TaylorMade, Titleist, Cobra, Wilson Staff. Tyto golfové hole (drivery) se vyznačují především velikostí hlavy, která je obvyle 460cc, která dodává hráčum větší komfort při zasahování golfového míče. Nabízíme drivery s loftem v rozmezí od 7 - 12°.

 • Dřeva

  Fairway dřeva jsou všestranné golfové hole, které potřebujete mít ve vašem golfovém bagu. Protože dřeva mají větší hlavu hole než dlouhá železa, tak usnadňují golfistům pálit přesněji do větších vzdáleností, a tím pádem usnadňují skórování na delších jamkách.

  Fairway dřeva mají vyšší loft, což umožní trefit míč lehce z ferveje. Mohou být však použity i na odpalištách, pro přesnější zasáhnutí vytouženého místa na ferveji

  Mezi nejpoužívanější dřeva patří hole s čísle 7, 5 a 3. Obecně řečeno, čím vyšší je číslo hole tím větší je loft, a tím menší vzdálenost při odpalu.

  V GOLFIQ nabízíme obrovskou škálu fairway dřev všech hlavních značek, včetně Callaway,Nike, TaylorMade, Cobra, Cleveland, Wilson Staff a Titleist. Hole mají grafitové šafty a nabízí se ve více stupních tvrdosti. 

 • Hybridy

  Golfové hybridy - Relativně nový přírůstek do světa golfu. Vše žačalo u společnosti TaylorMade, která vyvinula tzv. Rescue and Hybrid holi, jenž se stala trend posledních desíti lety. Hybridy nazýváme hybridy proto, prože se jedná o golfové hole, které leží někde mezi fairwayovými dřevy a dlouhými železy. Jejich oblíbenost je především u hráčů s vyšším HCP, neboť hybridy dost odpouštějí a dá se s nimi hrát jak z fairwaye, tak z roughu nebo z bunkeru.

  Tyto univerzální hole byly dokonce přijaty řadou odborníků na PGA Tour. V GOLFIQ nabízíme kompletní sortiment záchraných a hybridních holí od největších značek včetně TaylorMade, Titleist, Nike, Cleveland a Wilson.

 • Wedge

  Golfové wedge - jedná se o samostatnou kategorií želez. Jsou to hole pro hru na velmi krátkou vzdálenost s krátkým shaftem a vysokým lotem, které používáme k atakování jamky nejen plným švihem, ale také při hře z písku, pro krátké pitche a chipy nebo pro vysoký flop.

  Mezi nejdelší wedge, které májí golfisté ve svém bagu, patří pitching wedge (PW). Jedná se hůl s loftem cca 47 – 49 stupňů. Další velice rozšířenou a oblíbenou holí je sand wedge (SW) s obvyklým loftem 54-56 stupňů. Jak název hole napovídá, jedná se o hůl vhodnou pro hru z písku. Větší vyklenutí hlavy hole (bounce) pomáhá k odražení hole od písku a tím pádem snazšímu vyhrání míčku z písečné překážky.

  Méně používanou holí mezi běžnými hráči je gab wedge (GB), někdy též nazývaná aproach wedge (AW) s loftem kolem 52 stupňů. Mezi pokročilými golfisty je tato wedge oblíbená, protože svým loftem vhodně vyplňuje mezeru mezi PW a SW. Nejkratší holí s největším loftem je lob wedge (LW)s loftem mezi 60 -64 stupni. Lob wedge je velmi oblíbená mezi hráči s nízkým hcp, protože umožňuje udělit míči velkou rotaci a zahrát specifické, vysoké rány s malým doběhem. Pro začínající hráče je však nevhodná, její ovládnutí vyžaduje větší zručnost a u méně zkušených hráčů hrozí časté topnutí nebo podjetí míče.

 • Golfové sety

  Golfové sety slouží pro ty, nově začínající golfisty nebo pro ty kteří nechtějí své hře věnovat tolik času a peněz. Golfové sety v sobě zahrnují celou potřebnou sadu holí od driverů, želez až po hole užívané v okolí greenů (wedge a patry). GOLFIQ nabízí tzv. půlsety, ale také kompletní golfové sety. Mezi velice oblíbené gofové sety patří sety značky Ben Sayers, RAM, Wilson Staff, Longridge, Cleveland, a především dětské golfové sety US KIDS GOLF.

 • Hybridní železa

  Hybridní železa jsou velice odpouštějící náhrada dlouhých želez – s klasickým nízkým offsetem, který je upřednostňovám lepšími hráči.

 • Patry

  Golfové patry - Ne nadarmo se říká, že turnaje a potažmo i peníze se vydělávají na greenu. K dosažení co nejnižšího skóre slouží hráčům patr, se kterým budou schopni proměnit jak krátký metrový putt, ale také dlouhé záchrané paty. Něktří amatérští hráči mají doma schované desítky patrů než konečně přijdou na ten "svůj" pravý. Na GOLFIQ najdete širokou škálu patrů všech známých značek včetně, Nike, Odyssey, Wilson, YES! a další

 • Dětské golfové hole

  Hole pro děti všech věkových kategorií.

 • Gripy + Shafty

  Gripy jsou často podceňovanou součátí golfového vybaní. Profesionální hráči mění své gripy každý měsíc. Jak často vy? U amáterských golfistů se doporučuje vymět grip alespoň 1x ročně. Neváhejte a vyberte si ze široké nabídky. Nabízíme značky jako jsou SuperStroke, Golf Pride, Lamkin a další.

 • DEMO hole

  Jedná se od golfové hole, které byly součástí testování nebo jakožto ukázka holí na prodejně.

 • Servis holí

  Servis pro golfisty

  Přegripování

  Klouže vám hůl z ruky nebo se Vám mastí golfová rukavice? Co kdybyste tyto problémy již nemuseli řešit? Jak? Stačí hole přegripovat. Ušetříte tak tisíce korun za nové hole. Gripy jsou po shaftu tou nejdůležitější věcí. Rozhodně jim věnujte pozornost!

  Jak poznám, že mám grip vyměnit?

  Obecně můžeme aplikovat pravidlo 1x za sezónu - tedy přibližně jednou za 40 kol. Pocitově se však může čas výměny u každého hráče lišit. Pokud vnímáte, že vám hůl začíná lehce prokluzovat a vy se prokluzování snažíte zabránit pevnějším stiskem hole, pak je čas na výměnu. Opotřebovaný grip ztrácí svou hlavní funkci - přilnavost.

  Jaký typ gripu zvolit?

  Šířka gripu je dána velikostí dlaně. Exituje 5 typů:

  •    dětské (juniorské),
  •    dámské,
  •    standardní,
  •    midsize,
  •    jumbo

  Pokud vám nesedí jedna z 5 základních velikostí, lze gripy podlepit krepovou páskou pro dosažení optimálního úchopu. Pokud si nejste jisti, jakou velikost zvolit, poraďte se s námi - ondrej@golfiq.cz.

  Co nabízíme?

  Vyzvednutí a přegripování holí do 3 pracovních dnů. Platí pro Ostravu a okolí.
  Dále pak nabízíme kompletní výměnu shaftů, prodloužení či zkrácení shaftů.

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 598 položek
 • 4 990 Kč 5 990 Kč -16 %
  Výprodej! Skladem

  Pánský poloviční golfový set MacGregor CG1900 dřevo - grafit hybrid - grafit železa #6, #8 a PW -ocel vynikající patr MacGregor Response DT bag na nošení  vyroben z odlehčeného materiálu (odolný Nylon) popruh přes rameno

  4 990 Kč 5 990 Kč -16%
 • 4 590 Kč 5 090 Kč -9 %
  Výprodej! Skladem

  Grip Golf Pride Tour Velvet BCT Cord (13 ks) Tyto gripy jsou používané jak hráči PGA Tour, tak i Europen PGA Tour Součástí balení je 13 ks gripu Vlastnosti: Materiál: technologie broušené bavlny Váha: 51.5 g (+/- 3.5g) Velikost gripu: Standart

  4 590 Kč 5 090 Kč -9%
 • 590 Kč
  Skladem

  Dětský putter MKids SQ2 Dostupný ve všech velikostech na pravou stranu. Design ve stylu "žehlička". Vyhovuje puttovacímu stylu "v rovině". Dostupné délky: 115 cm (skladem) 125 cm (skladem) 135 cm (skladem) 145 cm (skladem) 155 cm (skladem) 165 cm (skladem)

  590 Kč
 • 590 Kč
  Skladem

  Dětský putter MKids SLA Dostupný ve všech velikostech na pravou stranu. Design ve stylu "podkova". Vyhovuje puttovacímu stylu "v rovině". Dostupné délky: 115 cm (skladem) 125 cm (skladem) 135 cm (skladem) 145 cm (na dotaz) 155 cm (skladem) 165 cm (skladem)

  590 Kč
 • 2 190 Kč
  Skladem

  Dětský patr US Kids Sandhills má rovný šaft s offsetem a polymerovou vložku s logem. Tento populární design napomáhající rovné hře na greenu představuje ideální volbu pro každý set.  Vlastnosti: Nízko položené těžiště  Optimálně vyvážen  Polymerová vložka  Ocelový šaft Odpovídající velikost gripu

  2 190 Kč
 • 390 Kč
  Skladem

  Grip na patr Golf Pride Tour Tradition Tour Tradicion grip se standardní velikostí preferují profesionálové PGA. Jeho standardní velikost a celo-gumová konstrukce zajišťuje zvýšený cit a odezvu pro pravidelnost puttů. Materiál: Guma Jádro: .58" Váha:  58 g (+/- 3.5g) Velikost gripu: Standard

  390 Kč
 • 3 390 Kč
  Skladem

  Dětský golfový set US Kids UL-39 Vhodné pro děti ve věku 3-5 let s výškou v rozmezí 99-106 cm. Obsah setu: 26° dřevo #7 železo patr bag na nošení (stand bag)

  3 390 Kč
 • 4 690 Kč
  Skladem

  Dětský golfový set US Kids UL-42 Vhodné pro děti ve věku 4-6 let s výškou v rozmezí 107-115 cm. Obsah setu: 26° dřevo #7 železo PW patr bag na nošení (stand bag)

  4 690 Kč
 • 5 990 Kč
  Skladem

  Dětský golfový set US Kids UL-51 Vhodné pro děti ve věku 7-9 let s výškou v rozmezí 130-137 cm. Obsah setu: 23° dřevo #6 + #8 železo PW patr bag na nošení (stand bag)

  5 990 Kč
 • 6 590 Kč
  Skladem

  Dětský golfový set US Kids UL-57 Vhodné pro děti ve věku 9-11 let s výškou v rozmezí 145-152 cm. Specifikace: 21° dřevo #6 + #8 železo PW patr bag na nošení (stand bag)

  6 590 Kč
 • 7 290 Kč
  Skladem

  Dětský golfový set US Kids UL-57 Vhodné pro děti ve věku 9-11 let s výškou v rozmezí 145-152 cm. Specifikace: 21° dřevo #6 + #8 železo PW patr bag na nošení (stand bag)

  7 290 Kč
 • 1 090 Kč
  Skladem

  Dětský patr US Kids UltraLight Jekyll je putter klasického stylu s polymerovou vložku s logem. Je navržen pro usnadnění rovné hry a redukci přetáčení.  Vlastnosti: Nízko položené těžiště Rovný ocelový šaft s offsetem Optimálně vyvážen Polymerová vložka Ocelový šaft K-Flex Odpovídající velikost gripu Optimální pro všechny typy greenů

  1 090 Kč
 • 1 090 Kč
  Skladem

  Dětský patr US Kids UL 520 má rovný šaft s offsetem a polymerovou vložku s logem. Tento populární design napomáhající rovné hře na greenu představuje ideální volbu pro každý set.  Vlastnosti: Nízko položené těžiště  Optimálně vyvážen  Polymerová vložka  Ocelový šaft K-Flex  Odpovídající velikost gripu

  1 090 Kč
 • 5 990 Kč
  Skladem

  Dětský golfový set US Kids Girls UL-51 Vhodné pro děti ve věku 7-9 let s výškou v rozmezí 121-128 cm. Obsah setu: Driver - dřevo - grafitový šaft #6, #8 železo - grafitový šaft PW - grafitový šaft patr bag na nošení (stand bag)

  5 990 Kč
 • 4 490 Kč 5 390 Kč -16 %
  Výprodej! Skladem

  Dětský golfový set MKids Grey je ideální variantou pro mladé golfisty. Speciálně navržený pro dětský švih. Nejvyšší kvalita za nízkou cenu. Vhodné pro děti ve věku 12-14 let s výškou okolo 165cm. Obsah setu: dřevo 21º - objem havy hole 165cc železa 6, 8, PW patr (34") stand bag (bag na nošení) - ultra lehký (váha 1.75 Kg) Doporučujeme: dětský golfový...

  4 490 Kč 5 390 Kč -16%
 • 4 490 Kč 5 390 Kč -16 %
  Výprodej! Skladem

  Dětský golfový set MKids Green 57 je ideální variantou pro mladé golfisty. Speciálně navržený pro dětský švih. Nejvyšší kvalita za nízkou cenu. Vhodné pro děti ve věku 9-11 let s výškou okolo 145cm. Obsah setu: dřevo 21º - objem havy hole 165cc železa 6, 8, SW patr SLAa stand bag (bag na nošení) - ultra lehký včetně headcoveru Doporučujeme: dětská golfová...

  4 490 Kč 5 390 Kč -16%
 • 3 990 Kč 4 790 Kč -16 %
  Výprodej! Skladem

  Dětský golfový set MKids Red 53 je ideální variantou pro mladé golfisty. Speciálně navržený pro dětský švih. Nejvyšší kvalita za nízkou cenu. Vhodné pro děti ve věku 7-9 let s výškou okolo 135cm. Obsah setu: dřevo 25º - objem havy hole 155cc železa 6, 8, PW patr stand bag (bag na nošení) - ultra lehký včetně headcoveru

  3 990 Kč 4 790 Kč -16%
 • 3 990 Kč 4 790 Kč -16 %
  Výprodej! Skladem

  Dětský golfový set MKids Lite Orange 49 je ideální variantou pro mladé golfisty. Speciálně navržený pro dětský švih. Nejvyšší kvalita za nízkou cenu. Vhodné pro děti ve věku 6-8 let s výškou okolo 125cm. Obsah setu: dřevo 25º - objem havy hole 155cc železa 6, 8, PW patr (putter) stand bag (bag na nošení) - ultra lehký Doporučujeme: dětská golfová rukavice...

  3 990 Kč 4 790 Kč -16%
 • 3 690 Kč 4 190 Kč -11 %
  Výprodej! Skladem

  Dětský golfový set MKids Lite Yellow 45 je ideální variantou pro mladé golfisty. Speciálně navržený pro dětský švih. Nejvyšší kvalita za nízkou cenu. Vhodné pro děti ve věku 5-7 let s výškou okolo 115cm. Obsah setu: dřevo 25º - objem havy hole 155cc železa 7 a 9 Patr Stand bag (bag na nošení) - ultra lehký Doporučujeme: dětská golfová rukavice Mkids

  3 690 Kč 4 190 Kč -11%
 • 4 490 Kč 5 390 Kč -16 %
  Výprodej! Skladem

  Dětský golfový set MKids Pro Blue 61 je ideální variantou pro mladé golfisty. Speciálně navržený pro dětský švih. Nejvyšší kvalita za nízkou cenu. Vhodné pro děti ve věku 10-12 let s výškou okolo 155cm. Obsah setu: dřevo 21º - objem havy hole 165cc železa 6, 8, PW patr (délka 32") stand bag (bag na nošení) - ultra lehký (1.75 Kg) Doporučujeme: dětská...

  4 490 Kč 5 390 Kč -16%
 • 6 390 Kč 7 490 Kč -14 %
  Výprodej! Skladem

  Dětský golfový set Callaway XJ Hot disponuje stejnou technologií jako hole určené pro dospělé hráče. Jedná se o skvělou volbu mezi dětskými sety na golf. DOPORUČUJEME vhodný pro děti ve věku 5-8 let s výškou do 104 do 127 cm. Obsah setu: Driver - grafit #3 Dřevo - grafit #5 Hybrid - grafit Železa - 7, 9, SW - grafit Patr Bag na nošení (stand bag) včetně...

  6 390 Kč 7 490 Kč -14%
 • 990 Kč
  Skladem

  Dětský driver MKids Lite Yellow 45 Vhodné pro děti ve věku 5-7 let s výškou okolo 115cm odlehčený šaft - vhodný pro děti objem hlavy hole 280cc loft 18° váha 180-190 gramů Doporučujeme headcover na driver Mkids

  990 Kč
 • 17 490 Kč
  Skladem

  Dětský golfový set US KIDS Tour Series 57 golfové set pro děti obsahuje celkem 10 holí železa i dřeva jsou na grafitovém šaftu optimální výška dítěte 145 cm Obsah setu: Driver - objem hlavy hole 460cc - grafit #3 dřevo - grafit #4 hybrid - grafit 5,6,7,8,9,PW - železa - grafit

  17 490 Kč
 • 3 490 Kč 6 390 Kč -45 %
  Výprodej! Skladem

  Dámský hybrid Cobra King F6 MYFLY8 technologie - nastavitelný loft - 4-5 hybrid (22° - 25°) (uzamikatelný systém) maximální odpuštění špatně trefené rány 2 barvy: modrá nebo malinová Šaft: Matrix Red Tie

  3 490 Kč 6 390 Kč -45%
 • 7 290 Kč
  Skladem

  Dětský golfový set US Kids Tour UL-63 Vhodné pro děti ve věku 11-13 let s výškou cca 160 -170 cm. 19° dřevo #6 + #8 železo PW patr bag na nošení (stand bag)

  7 290 Kč
 • 1 290 Kč
  Skladem

  Chipper Macgregor Heritage

  1 290 Kč
 • 4 990 Kč
  Skladem

  Dětský golfový set US Kids Girls UL-45 Vhodné pro děti ve věku 5-7 let s výškou v rozmezí 114-121 cm. Obsah setu: Driver - dřevo - grafitový šaft #7 železo - grafitový šaft PW - grafitový šaft patr bag na nošení (stand bag)

  4 990 Kč
 • 3 390 Kč
  Skladem

  Dětský golfový set US Kids Girls UL-39 Vhodné pro děti ve věku 3-5 let s výškou v rozmezí 99-107 cm. Obsah setu: Driver - dřevo - grafitový šaft #7 železo - grafitový šaft patr bag na nošení (stand bag)

  3 390 Kč
 • 890 Kč
  Skladem

  Šaft na dřevo Aldila VL Champagne Jeden z nejpoužívanějších grafitových shaftů. Pro svoje univerzální vlastnosti a za vynikající poměr ceny a kvality je vynikající volbou zejména jako náhrada při opravách zlomených holí, ale i jako dostupná varianta při kompletaci levnějších holí na míru.

  890 Kč
 • 890 Kč
  Skladem

  Šaft na železo Aldila VL Champagne Jeden z nejpoužívanějších grafitových shaftů. Pro svoje univerzální vlastnosti a za vynikající poměr ceny a kvality je vynikající volbou zejména jako náhrada při opravách zlomených holí, ale i jako dostupná varianta při kompletaci levnějších holí na míru.

  890 Kč
 • 890 Kč
  Skladem

  Šaft na železo Aldila VX/VL Black Jeden z nejpoužívanějších grafitových shaftů. Pro svoje univerzální vlastnosti a za vynikající poměr ceny a kvality je vynikající volbou zejména jako náhrada při opravách zlomených holí, ale i jako dostupná varianta při kompletaci levnějších holí na míru.

  890 Kč
 • 1 790 Kč
  Skladem

  Šaft na dřevo Fujikura FIT-ON Max Swing-Sync technolige: Optimální ohybové vlastnosti Individuální charakteristika pro každou hmotnost Maximální kontrola a vzdálenost

  1 790 Kč
 • 1 990 Kč
  Skladem

  Šaft na železo Project X Flighted 95

  1 990 Kč
 • 1 790 Kč
  Skladem

  Šaft na železo Project X PXi Taper Šaft určen pro hráče s nižším HCP. Jedná se o nejlehčí shaft z řady Project X. Trajektorie je mírně vyšší. Poskytuje nižší spin pro "kulatější" trajektorii. Kick point: vysoký Špička: .355" taper K dispozici ve 4 flexech 5.0, 5.5, 6.0 a 6.5

  1 790 Kč
 • 990 Kč
  Skladem

  Šaft na železo True Temper Dynamic Gold SL Dynamic Gold SL je výkonný model vyrobený ze slitiny S3, která umožňuje dosáhnout o 20% nižší váhy se zachováním původních vlasntostí, jako je to u originálního modelu Dynamic Gold. Kick Point: vysokýStupňování: paralel. železa – 1.875",  taper železa – 1.75".

  990 Kč
 • 290 Kč
  Skladem

  Podařilo se Vám zlomit nebo ohnout Vaši hůl, nebo Vám jen nevyhovuje stávající typ a tuhost šaftu? Nabízíme širokou kolekci šaftů. Cena zahrnuje: vyjmutí starého šaftu a přípravu hlavy k instalaci nového instalaci nového šaftu instalaci nového nebo původního gripu

  290 Kč
 • 350 Kč
  Skladem

  Stejně jako má oblečení svou míru, měli by mít správnou míru Vaše hole. Správná délka má velký vliv na Váši hru. Nechte si prodloužit či zkrátit hole na míru, kterou Vám rádi pomůžeme určit. Cena zahrnuje: zkrácení 1 ks hole podlepení gripu páskami instalace nového gripu

  350 Kč
 • 6 290 Kč
  Skladem

  Dětský golfový set US Kids UL-54 Vhodné pro děti ve věku 8-10 let s výškou v rozmezí 137-145 cm. Obsah setu: 23° dřevo #6 + #8 železo PW patr bag na nošení (stand bag)

  6 290 Kč
 • 17 990 Kč 26 990 Kč -33 %
  Výprodej! Skladem

  Dámská železa Callaway XR 16 OS Face Cup technologie - vyšší rychlost a maximální odpuštění špatně trefených ran Standing Wave technologie - nižší těžiště Cup 360 technologie - umožňuje pálit golfové míčky do větších vzdálenosti Šaft: Mitsubishi Bassara 50 (Ladies Flex)

  17 990 Kč 26 990 Kč -33%
 • 890 Kč
  Skladem

  Dětský driver MKids Lite Red 53 Vhodné pro děti ve věku 7-9 let s výškou okolo 135cm odlehčený šaft - vhodný pro děti objem hlavy hole 280cc loft 18° váha 180 gramů Doporučujeme headcover na driver Mkids

  890 Kč
 • 1 090 Kč
  Skladem

  Dětský driver MKids Blue Pro 61 Vhodné pro děti ve věku 10-12 let s výškou okolo 155cm odlehčený šaft - vhodný pro děti objem hlavy hole 360cc loft 14° váha 190 gramů Doporučujeme headcover na driver Mkids

  1 090 Kč
 • 1 090 Kč
  Skladem

  Dětský driver MKids Pro Grey 61 Vhodné pro děti ve věku 12-14 let s výškou okolo 165cm odlehčený šaft - vhodný pro děti objem hlavy hole 360cc loft 14° váha 190 gramů Doporučujeme headcover na driver Mkids

  1 090 Kč
 • 790 Kč
  Skladem

  Dětský hybrid MKids Lite Orange 49 Vhodné pro děti ve věku 6-8 let s výškou okolo 125cm odlehčený šaft - vhodný pro děti objem hlavy hole 120cc loft 30° váha 210 gramů Doporučujeme headcover na hybrid Mkids

  790 Kč
 • 990 Kč
  Skladem

  Dětský hybrid MKids Pro Green 57 Vhodné pro děti ve věku 9-11 let s výškou okolo 145cm odlehčený šaft - vhodný pro děti objem hlavy hole 120cc loft 23° váha 210 gramů Doporučujeme headcover na hybrid Mkids

  990 Kč
 • 990 Kč
  Skladem

  Dětský hybrid MKids Pro Grey 65 Vhodné pro děti ve věku 12-14 let s výškou okolo 165cm odlehčený šaft - vhodný pro děti objem hlavy hole 120cc loft 23° váha 210 gramů Doporučujeme headcover na hybrid Mkids

  990 Kč
 • 2 290 Kč
  Skladem

  Dětské železa Mkids Pro Grey 65 Vhodné pro děti ve věku 10-12 let s výškou okolo 165cm Obash setu: železa 6i, 8i, a GW Vlastnosti: MKids Launch Control Shaft Lamkin® gripy tour kvality Hlavy z nerezové oceli Odlehčené Zvýrazněný loft Zmenšená velikost hlavy - 95% hlavy pro dospělé

  2 290 Kč
 • 10 590 Kč
  Skladem

  Dětský golfový set Callaway XJ Hot a vozík Rovic RV3J Exkluzivně nabízíme za zvýhodněnou cenu kompletní golfové vybavení pro děti. Cenové zvýhodnění: 1.190 Kč Obsat setu: Dětský golfový set Callaway XJ Hot (5-8 let) + Dětský golfový vozík Rovic RV3J

  10 590 Kč
 • 3 090 Kč 5 990 Kč -48 %
  Výprodej! Skladem

  Hybridní hůl Callaway z řady XR PRO kombinuje to nejlepší z želez i dřev. Hyper Speed Face Cup technologie - vyšší rychlost a maximální odpuštění špatně trefených ran Standing Wave technologie - nižší těžiště Cup 360 technologie - umožňuje pálit golfové míčky do větších vzdálenosti Šaft: True Temper Project X 6.0 Flex: Stiff

  3 090 Kč 5 990 Kč -48%
Zobrazeno 1 – 48 z 598 položek
Golfiq na Instagramu
Golfiq sledujte Instagram
Golfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq Instagram