Filtrovat podle

Značka

Značka

Barva

Barva

Vlastnosti

Vlastnosti

Pohlaví

Pohlaví

Golfový bag patří mezi jediné golfové vybavení, které spojuje všechny hřáče, a všichni si ho musí pořídit. Mezi velice populární patří tvz. cart bagy (bagy na vozík), jenž preferují hlavně dámy a hráči staršího věku. Mezi mladými golfisty jsou preferováný tzv. stand bagy (bagy na nošení). Hodně hráčů při návštěvě driving range nebo výuky s golfovým trenérem používá pencil bagy (treninkové bagy), jenž se vyznačují svou lehkostí. Jako luxusní bývají často označovány Tour bagy, které jsou bytelné a prostorné. Najdete u nás i dětské bagy, cestovní bagy.

Golfové bagy

Golfové bagy

Bagy na nošení - golfové bagy | GOLFIQ

Bagy na nošení

Bagy na nošení někdy také označovány jako bagy na záda nebo bagy na stání.  Jsou primárně dělány pro aktivní hráče, kteří chtějí mít své hole pořád u sebe a prožívat s nima celou golfovou rundu. Stand bagy lze také přidělat i na golfové vozíky, takže pokud si chcete vychutnat hru například s elektrickým golfovým vozíkem, tak není problém, proto je můžeme označit za tzv. obojetníky.

Bagy na vozík - golfové bagy | GOLFIQ

Bagy na vozík

Během pohodového golfu nikdy nevíte, jak se počasí či povětrnostní podmínky změní. Proto je dobré u sebe mít prostorný golfový bag, do kterého si můžete schovat nepromokavé oblečení, bundy, svetry či náhradní ponožky. Bagy na vozík jsou větší, než je obvyklé bagy na nošení a mouhou tak těžit z mnoha dalších funkcí, včetně snadno přístupných kapes. Zajistěte si s pomocí cart bagu, že vše potřebné pro ničím nerušenou hru hudete mít vždy u sebe.

Tour bagy - golfové bagy | GOLFIQ

Tour bagy

Tour bagy někdy také staff bagy jsou dokonalým doplňkem pro golfisty, kteří chtějí napodobit své oblíbené profesionální hráče! Obecně jsou větší než Váš standardní bag na golf, mohou být nošeny Vaším kedíkem, nebo umístěny na golfový vozík či golfovou buggy pro větší pohodlí. Nabízí ultra profesionální vzhled, který se může pochlubit vynikající kvalitou a prostorností, jenž vyžadují hráči na PGA Tour.

Tréninkové golfové bagy | GOLFIQ

Tréninkové bagy

Tyto bagy na trénink jsou ideální společníkem, pokud si chcete jen tak vyjít a zahrá si pár jamek, čí si dát podvečerní devítku. Někdy označovány jako Sunday bagy vynikají tenkým a lehkým provedením jenž nabízí alternativu ke standardnímu golfovému bagu. Obvykle je součástí těchto bagů menší kapsa pro bundy čí teplejší oblečení, takže Vás na hrišti nic nepřekvapí.

Cestovní bagy - golfové bagy | GOLFIQ

Cestovní bagy

Chcete hrát golf po celém světě či v zahraničí? Právě proto doporučujeme cestovní bagy, které budou chránit vaše goflové hole během cesty. Golfový cestovní bag je dokonalým doplňkem pro ty, kteří chtějí zažít nezapomunetelné golfové zážitky v nejrůžnějších částech světa, ale přitom si chtějí chránít svůj majetek.

Dětské bagy - golfové bagy | GOLFIQ

Dětské bagy

Dětské golfové bagy na nošení se vyznačují  svou lehkostí a snadnou manipulovatelností. Bagy jsou dodávány se všemi funkcemi, které byste očekávali od dospělých bagů.

Golfové tašky a  zavazadla - golfové bagy | GOLFIQ

Tašky a zavazadla

Cestujte za golfem po celém světě stylově s golfovými zavadly známých značek jako Titleist, TaylorMade, Oakley a Callaway. Na GOLFIQ najdete nejenom cestovní kufry, ale také cestovní tašky, batohy a stylové brašny na golfové boty.

Aktivní filtry