Dámské oblečení

Novinky

Slevy

Dámské oblečení

Na GOLFIQ.CZ nalznete širokou nabídku dámského golfového oblečení jako jsou např. dámské golfové trika, kalhoty, sukně, svetry, mikiny, nepromokavé (waterproof) bundy a kalhoty, golfové vesty nebo windstopper bundy.

Dámské oblečení Počet produktů: 357

Podkategorie

 • Dámská trika

  V naší nabídce golfového oblečení najdete širokou nabídku trik pro dámy známých světových značek jako jsou Nike, Callaway, Adidas, FootJoy, Puma, Ping, Loumouth, Royal & Awesome a další.

 • Dámské kalhoty

  Golfové kalhoty pro dámy nabízené na GOLFIQ tvoří širokou škálu kalhot známých značek včetně, Adidas, Puma, Ping, Daily Sports, Under Armour, Callaway, FootJoy a další.

 • Dámské sukně

  Dámské sportovní sukně na golf

  Když se počasí obratí k lepšímu a budete chtít vyměnit své dlouhé a teplé kalhoty za něco volnéjšího a produšnějšího, tak právě na GOLFIQ naleznete širokou nabídku dámských golfových sukní. Zajištění kompletního pohodlí umožňuje vaší mysli se plně soustředit pouze na vaši hru.

 • Dámské svetry a mikiny

  Golfovým heslem, že golfista se vydává na hřistě za každého počasí, můžeme jenom potvrdit. Proto jsme pro vás na GOLFIQ připravili nabídků dámských golfových svetrů a triček s dlouhým rukávem (mikiny). Golfové svetry a mikiny zajistí, že zůstanete v teple i za nepříznivých podmínek. Můžete se tak zaměřit pouze na svou hru, bez ohledu na to, zda je zima. GOLFIQ nabízí široké portfolio značek Adidas, Nike, FoorJoy, Galvin Green, Puma, Ping, Sunderland a další.

 • Dámské bundy a vesty

  Hraní golfu za nepříznivých podmínek může být i zábava, pokud máte tělo v teple a v suchu.

  Nenechte se zaskočit nepřízni počasí a vybavte svůj svůj golfobý bag.

  Na GOLFIQ nabízímé bundy do děště (waterproof) tak do bundy do větru (windstopper).  

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 357 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 357 položek
Golfiq na Instagramu
Golfiq sledujte Instagram
Golfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq Instagram