Filtrovat podle

Značka

Značka

Velikost

Velikost

Pohlaví

Pohlaví

Vlastnosti

Vlastnosti

Barva

Barva

To co nosíte na hlavě během golfového kolo může být stejně důležité jako hole kterými budete hrát. Od samého počátku tohoto sportu, golfisté používali golfové čepice ke svému prospěchu. Sluneční záření do očí může způsobit ne jednu špatnou ránu. Vyvarujete se těchto chyb a vybavte se. GOLFIQ nabízí jak letní čepice (kšiltovky a kšilty) tak i zimní čepice a nepromokavé klobouky

Golfové čepice

Golfové čepice

Zimní čepice | GOLFIQ

Zimní čepice

Je venku stále zima, ale vy si chcete jít zahrát golf? Mrznou Vám často na golfu uši? Máme pro Vás řešení. GOLFIQ nabízí širokou nabídků zimních golfových čepic předních značek jako jsou Titleist, Nike, Callaway, Under Armour, Puma, Oakley a další.

Kšilty | GOLFIQ

Kšilty

Ideální volba jak pro dámy, ale i pro pány během horkých letních dnů na golfovém hřišti. Pokud nechcete aby se Vám pařila hlava ve vysokých teplotách, pak jsme pro Vás na GOLFIQ připravili širokou nabídu kšiltů na golf.

Kšiltovky | GOLFIQ

Kšiltovky

Na GOLFIQ naleznete širkou nabídku golfových kšiltovek předních světových výrobců jako jsou Titleist, Nike, Adidas, Under Armour, Mizuno, Puma, Wilson, Callaway, Cobra, FootJoy, TaylorMade a další.

Klobouky | GOLFIQ

Klobouky

Je venku stále zima nebo prší, ale vy si chcete jít zahrát golf? Mrznou Vám často na golfu uši? Máme pro Vás řešení. GOLFIQ nabízí širokou nabídků golfových klobouků předních značek jako jsou Titleist, Nike, Callaway, Wilson, FootJoy a další.

Aktivní filtry