Na GOLFIQ.CZ nalznete širokou nabídku dětského golfového oblečení jako jsou např. dětské golfové trika, kalhoty, šortky, svetry, mikiny, nepromokavé (waterproof) bundy a kalhoty, golfové vesty nebo windstopper bundy.

Dětské oblečení

Dětské oblečení

Dětské golfové trika - Golfové oblečení | GOLFIQ

Dětská trika

Trika pro děti exkluzivně na GOLFIQ za nízké ceny. Můžete vybírat ze značek jako je Nike, Puma, Adidas, FootJoy, Under Armour a další. Dětské trika jsou pro všechny věkové kategorie: 4-7 let, 8-11 let, 12-15 let.

Dětské golfové kalhoty - Golfové oblečení | GOLFIQ

Dětské kalhoty

Dětské golfové kalhoty Puma, Nike, adidas a jiné exkluzivně v naší nabídce. Chcete aby vaše děti zůstaly v suchu? GOLFIQ nabízí i tzv. nepromoky pro děti (waterproof technologie) značky Galvin Green.

Dětské golfové svetry a mikiny - Golfové oblečení | GOLFIQ

Dětské svetry a mikiny

Golfovým heslem, že golfista se vydává na hřistě za každého počasí, můžeme jenom potvrdit. Proto jsme pro vás na GOLFIQ připravili nabídků dětských golfových svetrů a triček s dlouhým rukávem (mikiny). Golfové svetry a mikiny zajistí, že zůstanete v teple i za nepříznivých podmínek. Můžete se tak zaměřit pouze na svou hru, bez ohledu na to, zda je zima. GOLFIQ nabízí široké portfolio značek Adidas, FoorJoy, Galvin Green a další.

Dětské golfové bundy a vesty - Golfové oblečení | GOLFIQ

Dětské bundy a vesty

Hraní golfu za nepříznivých podmínek může být i zábava, pokud máte tělo v teple a v suchu. Nenechte se zaskočit nepřízni počasí a vybavte svůj svůj golfobý bag. Na GOLFIQ nabízímé bundy do děště (waterproof) tak do bundy do větru (windstopper).  

Dívčí sukně | GOLFIQ

Dívčí sukně

Dětské šortky | GOLFIQ

Dětské šortky

Amatérští golfisté mají výhodu oproti golfovým profesionálům, že za teplých letních dnů nemusejí nosit dlouhé kalhoty a mohou si užívat pohodlí krátkých šortek. V nabídce GOLFIQ je široká škála golfových šortek (chte-li golfové kraťasy). GOLFIQ nabízí kopletní sortiment značek Callaway, FootJoy, Loudmouth, Nike, Adidas, Oakley, Ping a další.

Aktivní filtry