Golfové doplňky

Katalog

Velikost
Velikost rukavic
Typ pásku
Vlastnosti

Novinky

Slevy

Golfové doplňky

Golfové doplňky jsou navrženy s ohledem na to, aby se učení, zdokonalování a co je nejdůležitější, těšení se na hru stalo komfortnější.

S tolika možnostmi na trhu může být obtížné se rozhodnout, které příslušenství je pro vás to pravé. Často si neuvědomujeme,že potřebujeme něco až se slovy: "Teď by se mi hodilo ..."

V GOLFIQ se snažíme, aby bylo...

Golfové doplňky jsou navrženy s ohledem na to, aby se učení, zdokonalování a co je nejdůležitější, těšení se na hru stalo komfortnější.

S tolika možnostmi na trhu může být obtížné se rozhodnout, které příslušenství je pro vás to pravé. Často si neuvědomujeme,že potřebujeme něco až se slovy: "Teď by se mi hodilo ..."

V GOLFIQ se snažíme, aby bylo možné vyplnit prázdné pro vás. Náš sortiment golfových doplňků zahrnuje nejužitečnější, inovativní a cenově dostupné nástroje na podporu hry a to jak v praxi a na hřišti.

Zobrazit

Golfové doplňky Počet produktů: 253

Podkategorie

 • Dálkoměry, GPS

  Malá revoluce v golfu proběhla tehdy, když bylo povoleno používání dálkoměrů a GPS přístrojů během turnajů.

  Tyto vychytávky umožňují hráčům přesně zjistit kolik metrů jim chybí ke zdolání jamky či vodní překážky.

  Pořízením těchto prodůktů eliminujete záměnu hole a nedosažení požadované vzdálenosti.

 • Deštníky

  Golf je hra, která se hraje za každého počasí. Proto je důležité aby každý golfista byl vybaven golfovým deštníkem.

  Nošení golfového deštníku zaručuje, že budete připraveni na nepředvídatelné změny počasí a uchováte tělo v suchu.

 • Headcovery

  Ochrana holí v průběhu jejich používání se určitě vyplatí. Zajití to holím nezbytnou životnost a výkon. Golfové headcovery pomáhají chránit vaše hole od zbytečného poškození, navíc působí jako skvělý doplněk.

 • Hodinky

  Moderní golfové hodinky umí více než jen ukazovat čas. Od dálkoměrů přes počítání skóre, vám dnešní technologie umožnuje mít na zápěstí osobního kedíka.

 • Kartáče

  Očistěte si své golfové hole před každou ránou. Dosáhnete tak lepší kontroly nad svým golfovým míčkem.

 • Lovítka

  Golfová hriště jsou navrhována aby byla zábavná, ale zároveň náročna. Různé překážky, jako jsou vodní překážky, těžký rough a lesy, nejsou na hřišti pouze od toho aby bránili dosažení nízkého skóre, ale také vás mohou připravit o velký počt golfových míčků.

  Pokud někdy nastane situace, a ta určitě nastane, že se vám míček zakutálí do vodní překážky a vy budete nuceni si ho vylovit, pak je dobré mít u sebe lovítko.

 • Markovátka a...

  Poznejte si svůj míček na hřišti a na greenech. Neztrácejte zbytečně rány a označte si svůj míček našim originálním označovačem.

 • Poháry

  Golfové poháry a trofeje

 • Tréninkové pomůcky

  Golf je hra, která vyžaduje praxi a exaktnost v pohybech. Jak toto ziskat? Odpověd je jednoduchá. Tréninkem! 

  Chcete se zlepšit v dlohé hře? Chcete zlepšit svou krátkou hru? Chcete proměňovat krátké paty? Pak tu máme právě pro vás připravené tréninkové pomůcky na golf.

 • Ručníky

  Udržení golfového vybavení v suchu a čistotě po celou dobu vašeho kola je zásadní pro dosažení nízkého skóre.

  GOLFIQ nabízí obrovskou škálu golfových ručníků, které lze snadno připojit k vašemu golfovému bagu. Zajistěte si, že vaše hole zůstanou ve způsobilém stavu ke hře a kupte si ručník na golf.

 • Týčka

  Ačkoli se jedná o nejzákladnější a nejlevnější položku ve vašem golfovém bagu, tak ji budete využívat na každé jamce. Golfové týčka nabízíme jak plastové, tak dřevěné. U nás naleznete týčka nejrůznějších tvarů a barev.

 • Vypichovátka

  Vypichovátka neodmyslitelně patří do golfistova vybavení jako klíč k mechanikovi. Pokud nevlastníte vypoichovátko a nechce být diskvalifikováni či jinak perzekuováni, pak neváhejte a vybavte se jim, přejde tak nepříjemnostem na hřišti.

 • Péče o tělo

  Účinné látky mají chladivý a relaxační účinek bez dráždění a nepříjemného zčervenání pokožky a případného svědění. Relaxační masáž napomáhá uvolňovat unavené svaly, podílí se na snížení ztuhlosti a zlepšení hybnosti. Příjemný chladivý a uvolňující účinek přetrvává dlouhou dobu po aplikaci na postižené partie a snižuje celkovou únavu.

  Aplikace: Dostatečné množství přípravku naneste na kůži a masáží důkladně vetřete do pokožky. Aplikaci dle potřeby opakujte minimálně 3-5x denně pro dosažení maximálních účinků. Uvolňující účinky se dostaví po několika minutách a přetrvávají dlouhou dobu.

  Účinné látky: Konopný olej je díky svému složení bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitaminy A,B1,B2,B6,C a E ,fytin a kyselinu kanbidiolovou se silným baktericidním účinkem. Konopný olej je také zdrojem důležitých minerálních látek-vápníku, sodíku, fosforu, hořčíku, draslíku i železa, manganu, zinku křemíku aj. Konopný olej dokáže účinně redukovat příznaky stárnutí. Nenasycené mastné kyseliny mají výborné uklidňující, protizánětlivé a regenerační schopnosti, zajišťující pokožce přirozenou hebkost a vláčnost. Aplikace konopného krému může zmírnit také kožní problémy jako je vysoušení a praskání pokožky, ale i případné projevy akné, atopického ekzému či lupénky. Metylsalicát, terpentýnový olej, menthol a další účinné látky mají antiseptické a lokálně prokrvující a vazodilatační účinky. Tím uvolňují a prokrvují postižené partie a umožňují lepší přísun živin a zároveň rychlejší odvedení nežádoucích metabilitů způsobujících ztuhlost až bolestivost. Tímto mechanismem přináší úlevu od příznaků ztuhlých svalů, šlach a kloubů.

  Upozornění: Neužívat vnitřně! Ukládat mimo dosah dětí! Používejte pouze k výše danému účelu. Skladujte v temnu a suchu, při teplotách 5 – 25 C. Chraňte před mrazem. Při zasažení očí důkladně vypláchněte vodou a případně vyhledejte lékařskou pomoc. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. 

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 253 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 253 položek
Golfiq na Instagramu
Golfiq sledujte Instagram
Golfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq Instagram