Filtrovat podle

Značka

Značka

Velikost

Velikost

Barva

Barva

Cena

Cena

  • 50 Kč - 18 990 Kč

Dostupnost

Dostupnost

Golfové doplňky jsou navrženy s ohledem na to, aby se učení, zdokonalování a co je nejdůležitější, těšení se na hru stalo komfortnější. S tolika možnostmi na trhu může být obtížné se rozhodnout, které příslušenství je pro vás to pravé. V GOLFIQ se snažíme, aby bylo možné vyplnit prázdné pro vás. Náš sortiment golfových doplňků zahrnuje nejužitečnější, inovativní a cenově dostupné nástroje na podporu hry a to jak v praxi a na hřišti.

Golfové doplňky

Golfové doplňky

Tréninkové pomůcky - golfové dopňky | GOLFIQ

Tréninkové pomůcky

Golf je hra, která vyžaduje praxi a exaktnost v pohybech. Jak toto ziskat? Odpověd je jednoduchá. Tréninkem! Chcete se zlepšit v dlouhé hře? Chcete zlepšit svou krátkou hru? Chcete proměňovat krátké paty? Pak tu máme právě pro vás připravené tréninkové pomůcky na golf.

Golfové deštníky - golfové doplňky | GOLFIQ

Deštníky

Golf je hra, která se hraje za každého počasí. Proto je důležité aby každý golfista byl vybaven golfovým deštníkem. Nošení golfového deštníku zaručuje, že budete připraveni na nepředvídatelné změny počasí a uchováte tělo v suchu.

Golfový ručník - golfové doplňky | GOLFIQ

Ručníky

Udržení golfového vybavení v suchu a čistotě po celou dobu vašeho kola je zásadní pro dosažení nízkého skóre. GOLFIQ nabízí obrovskou škálu golfových ručníků, které lze snadno připojit k vašemu golfovému bagu. Zajistěte si, že vaše hole zůstanou ve způsobilém stavu ke hře a kupte si ručník na golf.

Golfové hodinky - golfové doplňky | GOLFIQ

Hodinky

Moderní golfové hodinky umí více než jen ukazovat čas. Od dálkoměrů přes počítání skóre, vám dnešní technologie umožnuje mít na zápěstí osobního kedíka.

Týčka - golfové dopňky | GOLFIQ

Týčka

Ačkoli se jedná o nejzákladnější a nejlevnější položku ve vašem golfovém bagu, tak ji budete využívat na každé jamce. Golfové týčka nabízíme jak plastové, tak dřevěné. U nás naleznete týčka nejrůznějších tvarů a barev.

Označovače - golfové dopňky | GOLFIQ

Markovátka a označovače míčků

Poznejte si svůj míček na hřišti a na greenech. Neztrácejte zbytečně rány a označte si svůj míček našim originálním označovačem.

Vypichovátka - golfové dopňky | GOLFIQ

Vypichovátka

Vypichovátka neodmyslitelně patří do golfistova vybavení jako klíč k mechanikovi. Pokud nevlastníte vypoichovátko a nechce být diskvalifikováni či jinak perzekuováni, pak neváhejte a vybavte se jim, přejde tak nepříjemnostem na hřišti.

Lovítka - golfové dopňky | GOLFIQ

Lovítka

Golfová hriště jsou navrhována aby byla zábavná, ale zároveň náročna. Různé překážky, jako jsou vodní překážky, těžký rough a lesy, nejsou na hřišti pouze od toho aby bránili dosažení nízkého skóre, ale také vás mohou připravit o velký počt golfových míčků. Pokud někdy nastane situace, a ta určitě nastane, že se vám míček zakutálí do vodní překážky a vy budete nuceni si ho vylovit, pak je dobré mít u sebe lovítko.

Headcovery - golfové dopňky | GOLFIQ

Headcovery

Ochrana holí v průběhu jejich používání se určitě vyplatí. Zajistí to holím nezbytnou životnost a výkon. Golfové headcovery pomáhají chránit vaše hole od zbytečného poškození, navíc působí jako skvělý doplněk.

Dálkoměry a GPS - golfové dopňky | GOLFIQ

Dálkoměry, GPS

Malá revoluce v golfu proběhla tehdy, když bylo povoleno používání dálkoměrů a GPS přístrojů během turnajů. Tyto vychytávky umožňují hráčům přesně zjistit kolik metrů jim chybí ke zdolání jamky či vodní překážky. Pořízením těchto prodůktů eliminujete záměnu hole a nedosažení požadované vzdálenosti.

Kartáče - golfové doplňky | GOLFIQ

Kartáče

Očistěte si své golfové hole před každou ránou. Dosáhnete tak lepší kontroly nad svým golfovým míčkem.

Golfové poháry | GOLFIQ

Poháry

Golfové poháry a trofeje

Aktivní filtry