There is no golf game without your golf ball. Whether you're looking to hit the links hard or just get some practice in the garden, you will need golf balls. The simple answer is, some are for practicing and others are for playing. Check out our huge range of Lake Balls, Refinished and brand new balls, featuring modern classics such as the Titleist Pro V1 and ProV1x. We even specialise in personalised balls to help you stand out on the course or for you to give as the perfect gift.

Balls

Balls

New Golf Balls - Golf Balls | GOLFIQ

New Golf Balls

Golfové míčky jsou pravděpodobně nejdůležitější části vybavení ve vašem golfovém bagu. Můžete je použít pro každou ránu a polehnout se na ně, jak při dlouhé tak při krátké hře. Bez míčků nemůžete dokonce začít kolo.  Víte jaký typ míčku vyhovuje nejlépe vašemu stylu hry? Stačí si vybrat z naší široké nabídky na GOLFIQ.

Lake Balls - Golf Balls | GOLFIQ

Lake Balls

Practice Balls - Golf Balls | GOLFIQ

Practice Balls

Cvičení dělá mistra, to je výrok pravdivý v mnoha oblastech života, a na místě je i pro golfovou hru.

A cvičení se může stát drahým druhem zboží, když si chcete dát pár míčků na vaší zahradě nebo zapracovat na odpaly driverem na driving rangi. V této kategorii nejspíše nebudete potřebovat míčky té nejlepší značky pro váš nejlepší výkon. Lepší investicí je balík cvičních míčů. Cvičené míče jsou velmí lehké a nelétají tak daleko, tvořené ze dvou vrstev ( míče pro hru mají až 5 vrstev ).

Active filters