Golfové rukavice jsou důležitou součástí výbavy každého golfisty. Jednou ze základních částí hry je držení hole tzv. grip.

Golfové rukavice tomuto správnému držení hole napomáhají tím, že Vám dodají více kontroly a stability v držení, zvláště pak, když se vaše dlaně začnou potit na prvním odpališti!

Je důležité, aby jste se ujistili, že Vám golfové rukavice padnou; měly by být těsné, ale ne natolik, aby omezovali Váš pohyb. Naopak, pokud vaše rukavice jsou příliš volné, pak může dojít k tomu, že Vám golfová hůl vyklouzne z ruky.

V GOLFIQ najdte veškerý výběr golfových rukavic všech značek jako Nike, Callaway, Wilson Staff, Footjoy, Mizuno a TaylorMade.

Gloves

Gloves

Mens Gloves - Golf Gloves | GOLFIQ

Mens Gloves

Pánské golfové rukavice předních značek včetně, Nike, Titleist, FootJoy, TaylorMade, Callaway, Srixon, Puma, Oakley, Under Armour, HIRZL a další.

Ladies Gloves - Golf Gloves | GOLFIQ

Ladies Gloves

Dámské golfové rukavice předních světových značek včetně, Nike, Wilson, FootJoy, Puma, Srixon, Galvin Green, SKLZ a další.

Juniors Gloves - Golf Gloves | GOLFIQ

Juniors Gloves

Golfové rukavice pro děti jsou k dispozici v různých materiálech jako je: kůže, rukavice do každého počasí (také známé jako syntetické golfové rukavice) a dokonce i tzv. dešťové rukavice.

Winter Gloves - Golf Gloves | GOLFIQ

Winter Gloves

Zimní golfové rukavice uchovají Vaše ruce v teple během chladných dnů na golfu. Nabízíme zimní rukavice jak pro dámy, tak pro pány.

Active filters