Golf je chůze.

Jednou z věcí, kterou si můžete být naprosto jisti je ta, že během vaší hry budete trávit veškerý část na vlastních nohou. Díky tomu je správné obutí nezbytné pro váš komfort během hry a jistě se to odrazí i na vašem skóre.

Dnešní pokroky v technologii znamenají, že společnosti se snaží svým zákazníkům poskytnout ty nejlepší možnosti aby jejich nohy zůstaly v suchu i v dešti. Průměrný hráč v ujde během 18 jamek ujde okolo 7km, proto jsou boty na golf polstrované a spňují ty nejpřísnější kritéria.

Golfové boty jsou vyráběny z mnoha různých materiálů, tvarů, velikostí a barev, to vše proto abyste se cítili pohodlně a vypadali dobře, ať už na hřišti nebo v klubovně.

GOLFIQ nabízí poslední škálu stylů od předních výrobců, včetně Ecco, Footjoy, Puma, Ashworth, Adidas, Nike a další.

Shoes

Shoes

Mens Shoes - Golf Shoes | GOLFIQ

Mens Shoes

Pánské boty na golf předních značek včetně, Nike, Adidas, FootJoy, Ecco, Ashworth, Puma, Crocs, 

Ladies Shoes - Golf Shoes | GOLFIQ

Ladies Shoes

Dámská boty na golf předních značek včetně, Nike, Adidas, FootJoy, Ecco, Ashworth, Puma, Crocs.

Juniors Shoes - Golf Shoes | GOLFIQ

Juniors Shoes

Boty na golf pro děti předních značek včetně, Adidas, FootJoy, Nike, Puma a Dawgs.

Příslušenství- golfové boty | GOLFIQ

Accessories

Golf je považován za jeden z nejvíce relaxačních a zábavných sportů. Ovšem také se jedná o sport, kde hráč stráví velkou porci času na nohou resp. v botách. Takže je velmi důležité mít správné příslušenství pro zajištění aby vaše golfové boty zůstaly funkční.

Příslušenství ke golfovým botům. V této kategorii lze naléz spiky, impregnaci, vložky do golfových bot a kartáče na boty.

Shoe Bags - Golf Shoes | GOLFIQ

Shoe Bags

Golf je považován za jeden z nejvíce relaxačních a zábavných sportů. Ovšem také se jedná o sport, kde hráč stráví velkou porci času na nohou resp. v botách. Takže je velmi důležité mít správné příslušenství pro zajištění aby vaše golfové boty zůstaly funkční.

Active filters