Pánské golfové triko FootJoy Stretch Pique Solid Colour
Pánské golfové triko FootJoy Stretch Pique Solid Colour Pánské golfové triko FootJoy Stretch Pique Solid Colour Pánské golfové triko FootJoy Stretch Pique Solid Colour Pánské golfové triko FootJoy Stretch Pique Solid Colour Pánské golfové triko FootJoy Stretch Pique Solid Colour Pánské golfové triko FootJoy Stretch Pique Solid Colour Pánské golfové triko FootJoy Stretch Pique Solid Colour Pánské golfové triko FootJoy Stretch Pique Solid Colour Pánské golfové triko FootJoy Stretch Pique Solid Colour

Pánské golfové triko FootJoy Stretch Pique Solid Colour

Kód: GO-15632

1 390 Kč
Vč. DPH

S tímto novým pánským golfovým trikem FootJoy Stretch Pique Solid Colour získáte stylový vzhled na golfovém hřišti. Klasický design s krátkými rukávy, třemi knoflíky a na hrudi vyšité logo FJ, hráčům nabízí ochranu ProDry proti pocení, která je ideální pro hraní golfu.

Střih: Atletický

Barva
Velikost
Tabulka velikostí
Počet
Skladem u dodavatele, dodání 4-6 dnů.

Klasický design s krátkými rukávy, třemi knoflíky a na límci vyšité logo FJ, hráčům nabízí ochranu ProDry proti pocení, která je ideální pro hraní golfu. Pro větší pohodlí je přidána směs strečového materiálu, která vám dává plný rozsah pohybu během hry. Toto golfové triko má antimikrobiální povrch, který vám pomůže cítit se a vypadat skvěle po celý dlouhý hrací den.

  • 96% Polyester, 4% Spandex
  • golfové triko je vyrobeno z vynikajícího materiálu
  • ProDry technologie - zabraňuje pocení
  • anti-bakteriální vlastnosti
  • vysoce odolný materiál
  • logo FJ na hrudi

8 dalších produktů ve stejné kategorii: