Dámské golfové boty Nike Air Zoom 90 IT
Dámské golfové boty Nike Air Zoom 90 IT Dámské golfové boty Nike Air Zoom 90 IT Dámské golfové boty Nike Air Zoom 90 IT Dámské golfové boty Nike Air Zoom 90 IT

Dámské golfové boty Nike Air Zoom 90 IT

Kód: CR-20505

Dámské golfové boty Nike Air Zoom 90 IT poskytují díky nepromokavému designu, pružnému odpružení a agresivní trakci nabízejí vysoký výkon během celých 18 jamek. Nike Air zoom 90 IT mají zoom Air podrážku v přední části, která poskytuje lehké, citlivé odpružení.

Barva
Dámská velikost bot
Tabulka velikostí
Vlastnosti
Počet
Tento produkt nelze objednat

Kombinace pohodlí a stylu, která vznikla transformací z kultovní boty od společnosti Nike.

Vlastnosti:

  • 100% waterproof
  • prodyšné
  • vyrobenon z jenodo kusu
  • boty poskytují extrémně vysokou stabilitu
  • Air Zoom 90 technologie posyktuje odpružení -> maximální pohodlí

Nike Air zoom 90 IT jsou předělané golfové boty z původních Air Max 90. Tyto boty se staly favoritem pro golfistu Rory McIlroy, který tyto golfové boty debutoval v roce 2016 na Players Championship. Díky nepromokavému designu, pružnému odpružení a agresivní trakci nabízejí vysoký výkon během celých 18 jamek. Nike Air zoom 90 IT mají zoom Air podrážku v přední části, která poskytuje lehké, citlivé odpružení. Horní část je vodotěsná, jednodílná konstrukce udržuje nohu v suchu. Univerzální gumová podrážka s Nike integrovaným protiprokluzovým systémem umožňuje hráči nosit boty i mimo hřiště.

Rory McIlroy o těchto botách prohlásil: "Pořád nosím Air Max i mimo golfového hřiště. Tyto golfové boty opravdu přináší něco nového na golfové hřiště. Nejen, že jsou jiné a velmi cool, ale také dobře fungují, dávají mi pohodlí, trakci a stabilitu, kterou potřebuji."

8 dalších produktů ve stejné kategorii: