Kategórie

Značky Počet značiek: 113

na stranu
Zobraziť 1 - 48 z 113 položiek
 • Adams Golf

  V roce 1987 Barney Adams založil Adams Golf a rychle využil své odborné znalosti a lásku hry jménem GOLF k vybudovat jedné z nejúspěšnějších golfových značek, respektované po celém světě amatéry a profesionály.

  0 produkty

 • Adidas Golf

  Značka Adidas Golf poskytuje vysoce specializovanou obuv a oblečení pro všechny myslitelné podnímky. Testovány světovou elitou pro zvýšení výkonnosti, potenciálu a dosažení vyšší úrovně. Adidas Golf je moderní doplněk pro soutěžní sportovce. 

 • Ashworth

  Značka Ashworth se pyšní sou golfovou exkluzivitou. Převzetím loga '’ Vše co dělíme je Golf ‘’ se značka zavazuje k porozumění co golfista žádá, potřebuje a očekává od svého oblečení. Vytváří módu, která je hluboce zakořeněna v golfové hře. 

  0 produkty

 • BagBoy

  BagBoy je americká značka založena roku 1945. Tato značka se stala velice rychle vyhledávanou mezi golfisty po celém světě. Především pro svou kvalitu a patentovaným vzorům. 

 • Ben Sayers

  Ben Sayers je jedna z nejstarších založených značek na světě. Dnes vyrábí řadu vysoce kvalitních holí, golfové bagy a příslušenství a poskytuje je na celém světě

 • Big Max

  Značka Big Max, založena v roce 1997 je evropskou jedničkou v oblasti golfových vozíků. Po úspěšněm představení tříkolečkových vozíků se teď firma zaměřuje na získání i světového prvenství v této oblasti. A to především díky nejnovějším technologiím v produktovém designu, se silným důrazem na kvalitu i funkčnost. 

 • Bionic

  Navrženo ortopedickými odborníky se zaměřením na ruce. Bionic golfové rukavice nabízí ergonomickou technologii která je zcela unikátní. Prostřednictvím patentových prvků a materiálů nejvyšší kvality budete mít komfort druhé kůže s větší upínací silou a dlouhou životnost, která vydrží. 

 • Brand Fusion

  Brand Fusion International je jedním z předních golfových velkoobchodních firem v Evropě, s jejich rozsáhlým sortimentem, logistikou a zákaznickým centrem jde od úspěchu k úspěchu. 

 • Bridgestone Golf

  Společnost byla založena v roce 1931. Bridgestone vždy řídí filozofií svého zakladatele "sloužit společnosti s vynikající kvalitou." V průběhu let se společnost stala špičkovou i v golfu.

 • Bushnell Golf

  Bushnell Golf začal propagovat svůj laserový dálkoměr v roce 1995 a byl v popředí jeho vývoje technologie. Značka je v současné době nejvíce populární na obou USA PGA a European Tour. Se silným důrazem na nejnovější technologický pokrok, Bushnell Golf je lídrem v designu a inovací.

 • Callaway

  Callaway Golf byl historicky lídrem v golfovém průmyslu. V průběhu tří desetiletí se společnost Callaway stala jedním z největších hráčů jak mezi amatérskými tak i mezi profesionální golfisty.

  Mezi největší hvězdy zastupující tuto značku patří americký golfový profesionál Phil Mickelson.

  Golfové hole Callaway jsou základem PGA Tour na americkém půdě, ale i na té evropské. A a to z prostého důvodu; nabízejí bezkonkurenční přesnost a důslednost pro golfisty všech kategorií.

 • Calvin Klein Golf

  Značka Calvin Klein je jedním z předních výrobců oděvního průmyslu. Známá je také svými marketingových studiemi po celém na světě. Navrhuje a prodává dámské a pánské značkové kolekce oblečení a řadu dalších produktů, včetně nové golfové řady.

  Kolekce zůstávají vysoce módní, navíc minimalisticky promyšlené střihy pčidávají do golfového průmyslu něco nového, což je vysove atraktivní a praktické.

  Mnoho golfistů, kteří jednou obléknou Calvin Klein módu již nechtějí nic jiného.

 • Champ Spikes

  Od roku 1931 CHAMP a MacNeill Engineering rozvíjeli své koncepty výrobku a snažili se je doručit po celém světě. Jsou velmi populární pro širokou škálou golfových bot a golfových spiků.

 • Cleveland Golf

  Od roku 1979 byl Cleveland Golf v čele inovací technologií a designu. Společnost byla založena Rogerem Clevelandem. Začala produkovat vynikající repliky klasických golfových holí z roku 1940 a 1950.

  Rychle obrátila svou pozornost na projektování nových holí a vytvořila si silnou reputaci v oblastí výroby výroby golfových wedge, které používají hráči na PGA Tour.

 • Clicgear

  Clicgear je společnost se sídlem v Hong Kongu, která navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní a inovativní sportovní výrobky pro aktivní lidi. Všechny výrobky jsou vyráběny ve vyhrazené Clicgear továrně. Hlavní designer společnosti Kevin Kimberly pracuje jako průmyslový designér pro více než 16 let a jeho kvalitní práce se odráží ve spokojenosti zákazníků.

 • Cobra Golf

  Zančka Cobra Golf byla založena v roce 1973 amatérským šampiónem Thomasem Crow a rychle se odlišila od ostatních a se stala jedním z prvních výrobců, hybridních holí. Mezi nejslavnější profesionální hráče, kteří hraji přávě s tout značkou holí jsou např. Rickie Fowler a Ian Poulter.

  Zajímavostí je, že v roce 2010 byla společnost Cobra prodána sportovnímu gigantovi PUMA a okamžitě spojili své síly. Společně tvoří značku, jenž posyktuje svým zákazníkům vynikající výrobky, které jsou jedinečné a svěží.

 • Colin Montgomerie

  Skotský profesionální golfista Colin Montgomerie je považován za jednoho z nejlepších hráčů všech dob. Vyhrál 31 turnajů European Tour v kariéře. Nyní představuje vlastní značku - Colin Montgomerie - jenž se zabývá hlavně golfovými dárky a doplňky.

 • Cross

  Cross Sportswear je značka, která se snaží přinést na golf osobitý skandinávsk styl. Vyniká špičkovou technologií, takže se můžete cítí v pohodlí i během děštivých dnů na golfu.

 • Cypress Point

  Cypress Point, klasika, přesto elegantní, dobře koordinovaný sortiment golfového oblečení.

  Skládá se z kompletního sortimentu oblečení a vodě odolných (waterproof) kusů vyrobených z nejlepších tkanin. Cypress Point se stává sezónu od sezony více populární mezi náročnými golfisty.

  0 produkty

 • Daily Sports

  Daily Sports je švédská oděvní společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává po celém světě sportovní oblečení pro ženy. Tato značka byla založena v roce 1995 se sídlem v Tulegatan ve Stockholmu.

 • Daphnes

  Daphnes Golf se specializujeme na tvorbu headcoverů na golfové hole, včetně driverů a hybridů. Jejich široká produktová řad, extravagantnost a tvůrčí styl dovedly Daphnes do popředí na světových trzích v tomto segmentu.

 • Druh Belts & Buckles

  Druh Belts & Buckles je společnost angličana Simona Hurda, který byl známý jako Hurdy jak na evropských tak na asijských tůrách. Vinikal především výraznými a barevnými klobouky, které si oblékal. Nyní je však známý pro jeho stylové řady pásků.

 • Ecco

  Ecco je přední světová značka pocházející z Dánska. Jejich čtyři tečky symbolizují pevný základ Ecco, což je kvatila, pohodlí, technologie a styl. Ecco obuv je nejlepší volba nejen pro váš styl, ale především pro pohodlí a stabilitu, které jsou během golfových výkonů tak ceněné vlastnosti. 

 • FizGolf

  FizGolf

  0 produkty

 • FootJoy

  Společnost pevně věří v navrhování výrobků pro maximální komfort a výkon a zároveň pokračují v posilování tradice své dlouholeté značky.

  FoojJoy reprezentují nejlepší hráči světa, včetně Adama Scotta, Bubba Watson a Lee Westwood. 

 • G/FORE

  Poháněno a navrženo zakladatelem Mossimem Giannullim, jeho láska ke golfu a zkušenosti v módě vyústili k vytvoření G/FORE, kombinující styl a funkci ve svých luxusních a poutavých produktech. Vyrobeno z těch nejlepších materiálů, otestováno na hřišti profesionály i amatéry. Produkty G/FORE přináší do světa golfu osobitost, nový rozměr, hravost a barvy s důrazem na vytříbenou eleganci. G/FORE produkty uctívají golfovou historii, zatímco pohlíží na slibnou budoucnost našeho sportu.

  Módní návrhář a vášnivý golfista Mossimo Giannulli založil miliardovou módní společnost Mossimo Inc. v roce 1987 a získal jako vůbec první exkluzivní distribuční právo s gigantem Target Stores v roce 2000. Podílel se také na vybudování celosvětově známé značky Paul Frank.

 • Galvin Green

  Galvin Green je přední britská a skandinávská čistě golfová značka, kterou vytvořili golfisté pro golfisty. Jejich oblečení je vysoce výkonné a stylové, nenechají žádného golfistu chladným. 

 • Garmin

  Garmin GPS golfové hodinky ,od světového výrobce SatNav, vám pomohou dívat se na hru ze zcela nové úrovně. 

 • Glenmuir

  Glenmuir si vybudovala pozici jedné z nejprestižnějších a nejúspěšnějších značek pro golf a volný čas. Od Ryder Cup tymu až po klubové hráče po celém světě, Glenmuir obléká hráče na všech úrovních. 

 • Gokart Electric Trolleys

  GoKart je značka, která se nikdy nespokojí pouze s jedním designem, ale bude vytvářet stále nové a snažit se dosáhnout dokonalosti. Již 25 let na thnu přináší stále nové golfové vozíky. V poslední době především se zaměřením na vozíky elektrické. 

 • Golf Pride

  Golf Pride byl založen v roce 1949 Thomasem Fawickfromem v Clevelandu ve státě Ohio. Měl představu, že kaučukový grip bude lepší alternativou ke gripu z kůže, který se v té době používal. Velký průlom přišel v roce 1955, kdy mnoho výrobců přešlo z kůže na gumových gripy.

  Dnes se Golf Pride může pochlubit 80-90% využitím na téměř každé úrovni, jak amatérské tak profesionání.

  Jednoduše řečeno Golf Pride je #1.

 • GolfBuddy

  GolfBuddy je osvědčeným lídrem a inovátorem v golfovém průmyslu s GPS. Nachází po celém světě, se věnuje zlepšování skóre a požitku ze hry pro hráče všech úrovní.

  Každý dálkoměr GolfBuddy GPS  je nabitý funkcemi, které jsou v souladu s pravidly golfu (USGA a R&A), a které se týkají výhradně jejich výrobků samotných.

 • HIRZL

  Výrobce kvalitních a vodě odolných golfových rukavic, to je HIRZL.

 • Island Green

  Kolekce značky Island Green se skládá z funkčních, technických a neformálních oděvů jak pro muže tak pro ženy. Vyniká především vysokou kvalitou, která umožňuje uspokojit všechny úrovně hráčů a hráček.

  0 produkty

 • Izzo Golf

  Izzo zná golf. Izzo je golf. Izzo nemá nic, pouze golf.

  Izzo je zaměřeno pouze jen na jednu věc - poskytovat kreativní řešení problémů, které obtěžují každého golfistu.

  Izzo Golf nabízí brašny, tréninkové pomůcky, golfové GPS a další.

 • JuCad

  0 produkty

 • Kasco

  Kasco

  0 produkty

 • Lacoste

  Lacoste, francouzská společnost která byla založena v roce 1933. Jedná se především ooděvní společnost, která se specializuje na oblečení, boty, hodinkysluneční brýle a mnoho dalších.

  0 produkty

 • Lamkin

  Společnost byla založena v roce 1925 Elver B. Lamkin, což je prvním výrobcem gripů pro golfové hole. V počátcích své výroby používali jako materiál kůži. Až po roce 1963, uvedli na trh svůj první hybridní grip z pryže. V roce 1980 se začli používat syntetické materiály, ke zlepšení pocitu z držení hole, ale především kvůli odolnosti.

Zobraziť 1 - 48 z 113 položiek
Golfiq sledujte Instagram
Golfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq Instagram
Bezpečný online nákup!
Sme držitelia certifikátov Heureka.
Výmena tovaru zadarmo!
Tovar vymeníme u vás doma a nemusíte chodiť na poštu.
Na dodacie lehoty sa dá spoľahnúť!
U nás vždy viete, kedy môžete zásielku očakávať. Hráme fér!
Vozíme tovar zadarmo!
Zásielky nad 2000 Kč a výmena veľkosti alebo tovaru je na nás!