Cestovný bag Masters Caddy Pro Flight 2019

Cestovný bag Masters Caddy Pro Flight Cover 2019

Tento cestovný kryt od Masters pomáha chrániť váš bag a palice pri letoch lietadlom, prevozoch, alebo keď sú uložené. Má polstrovanú vnútornú ochranu konštrukcie, ktorá chráni Vaše golfové vybavenie. Dalším prvkom sú 2x in-kolieska, ktoré umožňujú kryt aj s obsahom jednoducho a bez námahy transportovať

Rozmery: 130cm x 38cm x 36 cm

Váha: 2.4 Kg

Viac detailov

2 590 Kč


Skladem u dodavatele,
dodání 3-5 dnů.

Potřebujete poradit? Zeptejte se nás!
telefon +420 602 714 531
telefon info@golfiq.cz

Detaily

Chystáte se na dovolenou, na které si to bez svých golfových holí nedokážete představit a nevíte jakému zavazadlu svěřit hole? Společnost Masters má pro vás řešení v podobě propracovaného Deluxe 4 Wheeled Flight Cover. Kolečka umožňují snadnou manipulaci, ale i stabilitu ve vzpřímené poloze. Polstrování je dostatečně silné, aby zamezilo poškození během nešetrné manipulace při přepravě. Velkou výhodou je důmyslný systém skládání, který usnadňuje skladování samotného vaku, kdy se dá složit na výšku do 30 cm. To vše navíc za velmi příznivou cenu.

Obsahuje také velkou kapsu na uložení oblečení nebo jiných potřeb.

Tento stylový cestovní kryt na bag od značky Masters je vyrobený se silného, kvalitního materiálu, který chrání Vaše hole nejen při cestování. Kryt má polstrovanou vnitřní ochranu konstrukce, která lépe chrání Vaše golfové vybavení.

  • Čtyřkolová základna

  • Silné, robustní zipy

  • Polstrovaná vnitřní konstrukce

  • Skládací design

  • Pasuje i na Tour bagy

other products in the same category:

Golfiq sledujte Instagram
Golfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq Instagram