Categories

Specials

Brands There are 113 brands

per page
Showing 1 - 48 of 113 items
 • Adams Golf

  V roce 1987 Barney Adams založil Adams Golf a rychle využil své odborné znalosti a lásku hry jménem GOLF k vybudovat jedné z nejúspěšnějších golfových značek, respektované po celém světě amatéry a profesionály.

  0 products

 • Adidas Golf

  Značka Adidas Golf poskytuje vysoce specializovanou obuv a oblečení pro všechny myslitelné podnímky. Testovány světovou elitou pro zvýšení výkonnosti, potenciálu a dosažení vyšší úrovně. Adidas Golf je moderní doplněk pro soutěžní sportovce. 

 • Ashworth

  Značka Ashworth se pyšní sou golfovou exkluzivitou. Převzetím loga '’ Vše co dělíme je Golf ‘’ se značka zavazuje k porozumění co golfista žádá, potřebuje a očekává od svého oblečení. Vytváří módu, která je hluboce zakořeněna v golfové hře. 

  0 products

 • BagBoy

  BagBoy je americká značka založena roku 1945. Tato značka se stala velice rychle vyhledávanou mezi golfisty po celém světě. Především pro svou kvalitu a patentovaným vzorům. 

 • Ben Sayers

  Ben Sayers je jedna z nejstarších založených značek na světě. Dnes vyrábí řadu vysoce kvalitních holí, golfové bagy a příslušenství a poskytuje je na celém světě

 • Big Max

  Značka Big Max, založena v roce 1997 je evropskou jedničkou v oblasti golfových vozíků. Po úspěšněm představení tříkolečkových vozíků se teď firma zaměřuje na získání i světového prvenství v této oblasti. A to především díky nejnovějším technologiím v produktovém designu, se silným důrazem na kvalitu i funkčnost. 

 • Bionic

  Navrženo ortopedickými odborníky se zaměřením na ruce. Bionic golfové rukavice nabízí ergonomickou technologii která je zcela unikátní. Prostřednictvím patentových prvků a materiálů nejvyšší kvality budete mít komfort druhé kůže s větší upínací silou a dlouhou životnost, která vydrží. 

 • Brand Fusion

  Brand Fusion International je jedním z předních golfových velkoobchodních firem v Evropě, s jejich rozsáhlým sortimentem, logistikou a zákaznickým centrem jde od úspěchu k úspěchu. 

 • Bridgestone Golf

  Společnost byla založena v roce 1931. Bridgestone vždy řídí filozofií svého zakladatele "sloužit společnosti s vynikající kvalitou." V průběhu let se společnost stala špičkovou i v golfu.

 • Bushnell Golf

  Bushnell Golf začal propagovat svůj laserový dálkoměr v roce 1995 a byl v popředí jeho vývoje technologie. Značka je v současné době nejvíce populární na obou USA PGA a European Tour. Se silným důrazem na nejnovější technologický pokrok, Bushnell Golf je lídrem v designu a inovací.

 • Callaway

  Callaway Golf byl historicky lídrem v golfovém průmyslu. V průběhu tří desetiletí se společnost Callaway stala jedním z největších hráčů jak mezi amatérskými tak i mezi profesionální golfisty.

  Mezi největší hvězdy zastupující tuto značku patří americký golfový profesionál Phil Mickelson.

  Golfové hole Callaway jsou základem PGA Tour na americkém půdě, ale i na té evropské. A a to z prostého důvodu; nabízejí bezkonkurenční přesnost a důslednost pro golfisty všech kategorií.

 • Calvin Klein Golf

  Značka Calvin Klein je jedním z předních výrobců oděvního průmyslu. Známá je také svými marketingových studiemi po celém na světě. Navrhuje a prodává dámské a pánské značkové kolekce oblečení a řadu dalších produktů, včetně nové golfové řady.

  Kolekce zůstávají vysoce módní, navíc minimalisticky promyšlené střihy pčidávají do golfového průmyslu něco nového, což je vysove atraktivní a praktické.

  Mnoho golfistů, kteří jednou obléknou Calvin Klein módu již nechtějí nic jiného.

 • Champ Spikes

  Od roku 1931 CHAMP a MacNeill Engineering rozvíjeli své koncepty výrobku a snažili se je doručit po celém světě. Jsou velmi populární pro širokou škálou golfových bot a golfových spiků.

 • Cleveland Golf

  Od roku 1979 byl Cleveland Golf v čele inovací technologií a designu. Společnost byla založena Rogerem Clevelandem. Začala produkovat vynikající repliky klasických golfových holí z roku 1940 a 1950.

  Rychle obrátila svou pozornost na projektování nových holí a vytvořila si silnou reputaci v oblastí výroby výroby golfových wedge, které používají hráči na PGA Tour.

 • Clicgear

  Clicgear je společnost se sídlem v Hong Kongu, která navrhuje, vyrábí a distribuuje vysoce kvalitní a inovativní sportovní výrobky pro aktivní lidi. Všechny výrobky jsou vyráběny ve vyhrazené Clicgear továrně. Hlavní designer společnosti Kevin Kimberly pracuje jako průmyslový designér pro více než 16 let a jeho kvalitní práce se odráží ve spokojenosti zákazníků.

 • Cobra Golf

  Zančka Cobra Golf byla založena v roce 1973 amatérským šampiónem Thomasem Crow a rychle se odlišila od ostatních a se stala jedním z prvních výrobců, hybridních holí. Mezi nejslavnější profesionální hráče, kteří hraji přávě s tout značkou holí jsou např. Rickie Fowler a Ian Poulter.

  Zajímavostí je, že v roce 2010 byla společnost Cobra prodána sportovnímu gigantovi PUMA a okamžitě spojili své síly. Společně tvoří značku, jenž posyktuje svým zákazníkům vynikající výrobky, které jsou jedinečné a svěží.

 • Colin Montgomerie

  Skotský profesionální golfista Colin Montgomerie je považován za jednoho z nejlepších hráčů všech dob. Vyhrál 31 turnajů European Tour v kariéře. Nyní představuje vlastní značku - Colin Montgomerie - jenž se zabývá hlavně golfovými dárky a doplňky.

 • Cross

  Cross Sportswear je značka, která se snaží přinést na golf osobitý skandinávsk styl. Vyniká špičkovou technologií, takže se můžete cítí v pohodlí i během děštivých dnů na golfu.

 • Cypress Point

  Cypress Point, klasika, přesto elegantní, dobře koordinovaný sortiment golfového oblečení.

  Skládá se z kompletního sortimentu oblečení a vodě odolných (waterproof) kusů vyrobených z nejlepších tkanin. Cypress Point se stává sezónu od sezony více populární mezi náročnými golfisty.

  0 products

 • Daily Sports

  Daily Sports je švédská oděvní společnost, která navrhuje, vyrábí a prodává po celém světě sportovní oblečení pro ženy. Tato značka byla založena v roce 1995 se sídlem v Tulegatan ve Stockholmu.

 • Daphnes

  Daphnes Golf se specializujeme na tvorbu headcoverů na golfové hole, včetně driverů a hybridů. Jejich široká produktová řad, extravagantnost a tvůrčí styl dovedly Daphnes do popředí na světových trzích v tomto segmentu.

 • Druh Belts & Buckles

  Druh Belts & Buckles je společnost angličana Simona Hurda, který byl známý jako Hurdy jak na evropských tak na asijských tůrách. Vinikal především výraznými a barevnými klobouky, které si oblékal. Nyní je však známý pro jeho stylové řady pásků.

 • Ecco

  Ecco je přední světová značka pocházející z Dánska. Jejich čtyři tečky symbolizují pevný základ Ecco, což je kvatila, pohodlí, technologie a styl. Ecco obuv je nejlepší volba nejen pro váš styl, ale především pro pohodlí a stabilitu, které jsou během golfových výkonů tak ceněné vlastnosti. 

 • FizGolf

  FizGolf

  0 products

 • FootJoy

  Společnost pevně věří v navrhování výrobků pro maximální komfort a výkon a zároveň pokračují v posilování tradice své dlouholeté značky.

  FoojJoy reprezentují nejlepší hráči světa, včetně Adama Scotta, Bubba Watson a Lee Westwood. 

 • G/FORE

  Poháněno a navrženo zakladatelem Mossimem Giannullim, jeho láska ke golfu a zkušenosti v módě vyústili k vytvoření G/FORE, kombinující styl a funkci ve svých luxusních a poutavých produktech. Vyrobeno z těch nejlepších materiálů, otestováno na hřišti profesionály i amatéry. Produkty G/FORE přináší do světa golfu osobitost, nový rozměr, hravost a barvy s důrazem na vytříbenou eleganci. G/FORE produkty uctívají golfovou historii, zatímco pohlíží na slibnou budoucnost našeho sportu.

  Módní návrhář a vášnivý golfista Mossimo Giannulli založil miliardovou módní společnost Mossimo Inc. v roce 1987 a získal jako vůbec první exkluzivní distribuční právo s gigantem Target Stores v roce 2000. Podílel se také na vybudování celosvětově známé značky Paul Frank.

 • Galvin Green

  Galvin Green je přední britská a skandinávská čistě golfová značka, kterou vytvořili golfisté pro golfisty. Jejich oblečení je vysoce výkonné a stylové, nenechají žádného golfistu chladným. 

 • Garmin

  Garmin GPS golfové hodinky ,od světového výrobce SatNav, vám pomohou dívat se na hru ze zcela nové úrovně. 

 • Glenmuir

  Glenmuir si vybudovala pozici jedné z nejprestižnějších a nejúspěšnějších značek pro golf a volný čas. Od Ryder Cup tymu až po klubové hráče po celém světě, Glenmuir obléká hráče na všech úrovních. 

 • Gokart Electric Trolleys

  GoKart je značka, která se nikdy nespokojí pouze s jedním designem, ale bude vytvářet stále nové a snažit se dosáhnout dokonalosti. Již 25 let na thnu přináší stále nové golfové vozíky. V poslední době především se zaměřením na vozíky elektrické. 

 • Golf Pride

  Golf Pride byl založen v roce 1949 Thomasem Fawickfromem v Clevelandu ve státě Ohio. Měl představu, že kaučukový grip bude lepší alternativou ke gripu z kůže, který se v té době používal. Velký průlom přišel v roce 1955, kdy mnoho výrobců přešlo z kůže na gumových gripy.

  Dnes se Golf Pride může pochlubit 80-90% využitím na téměř každé úrovni, jak amatérské tak profesionání.

  Jednoduše řečeno Golf Pride je #1.

 • GolfBuddy

  GolfBuddy je osvědčeným lídrem a inovátorem v golfovém průmyslu s GPS. Nachází po celém světě, se věnuje zlepšování skóre a požitku ze hry pro hráče všech úrovní.

  Každý dálkoměr GolfBuddy GPS  je nabitý funkcemi, které jsou v souladu s pravidly golfu (USGA a R&A), a které se týkají výhradně jejich výrobků samotných.

 • HIRZL

  Výrobce kvalitních a vodě odolných golfových rukavic, to je HIRZL.

 • Island Green

  Kolekce značky Island Green se skládá z funkčních, technických a neformálních oděvů jak pro muže tak pro ženy. Vyniká především vysokou kvalitou, která umožňuje uspokojit všechny úrovně hráčů a hráček.

  0 products

 • Izzo Golf

  Izzo zná golf. Izzo je golf. Izzo nemá nic, pouze golf.

  Izzo je zaměřeno pouze jen na jednu věc - poskytovat kreativní řešení problémů, které obtěžují každého golfistu.

  Izzo Golf nabízí brašny, tréninkové pomůcky, golfové GPS a další.

 • JuCad

  0 products

 • Kasco

  Kasco

  0 products

 • Lacoste

  Lacoste, francouzská společnost která byla založena v roce 1933. Jedná se především ooděvní společnost, která se specializuje na oblečení, boty, hodinkysluneční brýle a mnoho dalších.

  0 products

 • Lamkin

  Společnost byla založena v roce 1925 Elver B. Lamkin, což je prvním výrobcem gripů pro golfové hole. V počátcích své výroby používali jako materiál kůži. Až po roce 1963, uvedli na trh svůj první hybridní grip z pryže. V roce 1980 se začli používat syntetické materiály, ke zlepšení pocitu z držení hole, ale především kvůli odolnosti.

Showing 1 - 48 of 113 items
Golfiq sledujte Instagram
Golfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq InstagramGolfiq Instagram
Secure online purchase!
We are holders of Heureka certificates.
Free Exchange of Goods!
We will exchange the goods at your home.
Reliable delivery times!
You know when you can expect your order. We play fair!
We delivery your order for free!
Orders over 2000 CZK and also the exchange of goods is up to us!