Limitovaná edice - bag TaylorMade US Open Tour Staff

Limitovaná edice - bag TaylorMade US Open Tour Staff

Kód: GO-37179

19 490 Kč
S DPH

Pokud jste fanouškem limitovaných bagů, pak je golfový bag TaylorMade Summer Commemorative Staff Bag tou správnou volbou.

Limitovaná edice TaylorMade U.S. Open Tour Bag pro rok 2024 okouzlí každého svým úžasným a originálním design inspirované hřištěm Pinehurst.

Inspirace designu

Bag představuje odstíny zelené, pískově bílé a hnědé, které se vyskytují na celém hřišti. Kotva na kapse na cennosti je připomínkou toho, že Pinehurst byl prvním místem USGA s kotvou. Sluneční hodiny nad kapsou na míčky jsou ódou na klasické logo hřiště, zatímco písmo 120 Midland Road na spodní straně tašky označuje přesnou polohu resortu.

Nadčasová tradice

Golfový bag je inspirovaný barvami a obrázky, které jsou synonymem hřiště, vzdává hold jedné z nejslavnějších golfových destinací na planetě.

Barva
Typ bagu
Počet
Dodání 4-6 dnů.

Bag je vybaven 6ti dílným organizérem na golfové hole, který byl zhotoven tak, aby chránil jak shafty, tak hlavy holí. V bagu je dostatečné místo pro všechny potřebné věci a je na něm umístěno 12 různých kapes, umožňující s sebou nosit golfové oblečení, golfové míčky, lahev na pití a příslušenství nebo uschovat cennosti. Bag mimo jiné disponuje držákem na deštník, ručník, kryt proti dešti, tříboký polstrovaný popruh a madlo pro snadnou manipulaci.

8 dalších produktů ve stejné kategorii: