Sluneční brýle Oakley Crossrange Prizm
Sluneční brýle Oakley Crossrange Prizm Sluneční brýle Oakley Crossrange Prizm Sluneční brýle Oakley Crossrange Prizm Sluneční brýle Oakley Crossrange Prizm Sluneční brýle Oakley Crossrange Prizm

Sluneční brýle Oakley Crossrange Prizm

Kód: GO-21375

3 390 Kč
Vč. DPH

Sluneční brýle značky Oakley Crossrange Prizm zaměřeny na aktivní styl života, překlenují mezeru mezi civilními a sportovními brýlemi, jsou tedy vytvořeny pro maximální všestrannost. Brýle jsou dodávané s náhradním párem straniček, které jednoduše vyměníte, skvěle padnou i díky měkkému nosníku, který se Vám přizpůsobí a brýle skvěle drží na obličeji.

Barva
Pohlaví
Počet
Skladem u dodavatele, dodání 4-6 dnů.

Funkce:

Unobtainium integrované chrániče na stranicích zlepšující pohodlí a přilnavost na obličeji. Three-Point Fit drží čočky v přesném optickém středu a současně eliminuje tlakové body.

Připravené na vložení dioptrických slunečních brýlových čoček. Více na info@okbryle.cz

Rozměry:

  • Šířka očnice: 58mm
  • Šířka nosníku: 17mm
  • Délka stranice: 137mm

HIGH DEFINITION OPTICS

High Definition Optics (HDO) je sbírka patentovaných technologií, díky které brýle Oakley splňují a předčí testovací normy American National Standards Institute pro optickou čirost, vizuální věrnost a odolnost proti nárazům.  

PRIZM

Technologie Prizm je revolucí v optice skel, stojí za ní 15 let vývoje a výzkumu chování lidského oka. Výsledkem jsou skla, která poskytují neuvěřitelný kontrast a detail při široké škále světelných podmínek. 

Typ: OO9361-0457

7 dalších produktů ve stejné kategorii: