Dámské oblečení

Katalog

Velikost pasu
Délka nohavic (délka vnitřního švu)
Pohlaví

Novinky

Slevy

Dámské oblečení

Na GOLFIQ.CZ nalznete širokou nabídku dámského golfového oblečení jako jsou např. dámské golfové trika, kalhoty, sukně, svetry, mikiny, nepromokavé (waterproof) bundy a kalhoty, golfové vesty nebo windstopper bundy.

Dámské oblečení Počet produktů: 324

Podkategorie

 • Dámská trika

  V naší nabídce golfového oblečení najdete širokou nabídku trik pro dámy známých světových značek jako jsou Nike, Callaway, Adidas, FootJoy, Puma, Ping, Loumouth, Royal & Awesome a další.

 • Dámské kalhoty

  Golfové kalhoty pro dámy nabízené na GOLFIQ tvoří širokou škálu kalhot známých značek včetně, Adidas, Puma, Ping, Daily Sports, Under Armour, Callaway, FootJoy a další.

 • Dámské sukně

  Dámské sportovní sukně na golf

  Když se počasí obratí k lepšímu a budete chtít vyměnit své dlouhé a teplé kalhoty za něco volnéjšího a produšnějšího, tak právě na GOLFIQ naleznete širokou nabídku dámských golfových sukní. Zajištění kompletního pohodlí umožňuje vaší mysli se plně soustředit pouze na vaši hru.

 • Dámské svetry a mikiny

  Golfovým heslem, že golfista se vydává na hřistě za každého počasí, můžeme jenom potvrdit. Proto jsme pro vás na GOLFIQ připravili nabídků dámských golfových svetrů a triček s dlouhým rukávem (mikiny). Golfové svetry a mikiny zajistí, že zůstanete v teple i za nepříznivých podmínek. Můžete se tak zaměřit pouze na svou hru, bez ohledu na to, zda je zima. GOLFIQ nabízí široké portfolio značek Adidas, Nike, FoorJoy, Galvin Green, Puma, Ping, Sunderland a další.

 • Dámské bundy a vesty

  Hraní golfu za nepříznivých podmínek může být i zábava, pokud máte tělo v teple a v suchu.

  Nenechte se zaskočit nepřízni počasí a vybavte svůj svůj golfobý bag.

  Na GOLFIQ nabízímé bundy do děště (waterproof) tak do bundy do větru (windstopper).  

na stránku
Zobrazeno 1 – 48 z 324 položek
Zobrazeno 1 – 48 z 324 položek